Denzel Curry je obrazem současného rapu. Tvrdé a rychlé flows, energická show, hype. Tahle vycházející hvězda jižanské scény původem ze čtvrti “Blackland” Carol City v Miami dorazí do ČR vůbec poprvé. Na jeho show mu bude předskakovat Logic & Gumbgu a DJ Freezer!

Surový jako 2Pac a unikátní jako Outkast. Tak sám sebe popisuje na základě své inspirace. Obsah jeho textů tvoří skutečné příběhy a promítá se do nich jeho náročný život v chudinské čtvrti Miami. Denzel si nebere servítky vůči nikomu a ničemu. Nedávný beef se SpaceGhostPurrpem (z Black Raider Klanu, s kterým začínal) a několik úderných tracků jsou toho důkazem. Nebojí se ve svých textech být osobní a často v nich najdete zpověď. At’ už se jedná o nedávnou vraždu jeho bratra nebo popis nikdy nekončících případů policejního násilí.

Denzel je ve svých 21 letech se svým unikátním stylem na začátku slibné kariéry – kreativní videa s miliony views na YouTube, nespočet společných tracků s Raider Klan (SpaceghostPurrp, YungSimmie), s MetroZu (Lofty305, MikeDece), pochvala na MTV od Waka Flocka Flame, 3x mixtape, 1x EP, 1x CD a druhé s názvem IMPERIAL vychází brzy, ale vy něco z něj uslyšíte exkluzivně už v Roxy!

Na akci také vystoupí exkluzivně s první společnou show Logic & Gumbgu z M+ a poprvé zahrají tracky z jejich nového alba “Gudlak“. A pozor! Logic má na kontě spolupráci s Denzelovým fellou z Miami, kterým je Lofty305. S ním nahrál v Praze EP “Starship: Oblivion“.

Otevírat večer bude se svým setem DJ Freezer z Hypno808.


Line-up:

20.00 – Otevření klubu

21.00 – Dj Freezer (Hypno 808)

22.00 – Logic & Gumbgu (M+)

23.00 – Denzel Curry (C9 Is The Future)


Vstupenky, které jsou stále v prodeji, můžete za pouhých 350 Kč zakoupit na portálu GoOut.cz! Pro nejčerstvější informace sledujte dál CZECHMAG nebo oficiální stránku události na Facebooku.


https://www.facebook.com/events/1075199065857684/
https://www.facebook.com/events/1075199065857684/

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?