Denzel Curry je obrazem současného rapu. Tvrdé a rychlé flows, energická show, hype. Tahle vycházející hvězda jižanské scény původem ze čtvrti “Blackland” Carol City v Miami dorazí do ČR vůbec poprvé. Na jeho show mu bude předskakovat Logic & Gumbgu a DJ Freezer!

Surový jako 2Pac a unikátní jako Outkast. Tak sám sebe popisuje na základě své inspirace. Obsah jeho textů tvoří skutečné příběhy a promítá se do nich jeho náročný život v chudinské čtvrti Miami. Denzel si nebere servítky vůči nikomu a ničemu. Nedávný beef se SpaceGhostPurrpem (z Black Raider Klanu, s kterým začínal) a několik úderných tracků jsou toho důkazem. Nebojí se ve svých textech být osobní a často v nich najdete zpověď. At’ už se jedná o nedávnou vraždu jeho bratra nebo popis nikdy nekončících případů policejního násilí.

Denzel je ve svých 21 letech se svým unikátním stylem na začátku slibné kariéry – kreativní videa s miliony views na YouTube, nespočet společných tracků s Raider Klan (SpaceghostPurrp, YungSimmie), s MetroZu (Lofty305, MikeDece), pochvala na MTV od Waka Flocka Flame, 3x mixtape, 1x EP, 1x CD a druhé s názvem IMPERIAL vychází brzy, ale vy něco z něj uslyšíte exkluzivně už v Roxy!

Na akci také vystoupí exkluzivně s první společnou show Logic & Gumbgu z M+ a poprvé zahrají tracky z jejich nového alba “Gudlak“. A pozor! Logic má na kontě spolupráci s Denzelovým fellou z Miami, kterým je Lofty305. S ním nahrál v Praze EP “Starship: Oblivion“.

Otevírat večer bude se svým setem DJ Freezer z Hypno808.


Line-up:

20.00 – Otevření klubu

21.00 – Dj Freezer (Hypno 808)

22.00 – Logic & Gumbgu (M+)

23.00 – Denzel Curry (C9 Is The Future)


Vstupenky, které jsou stále v prodeji, můžete za pouhých 350 Kč zakoupit na portálu GoOut.cz! Pro nejčerstvější informace sledujte dál CZECHMAG nebo oficiální stránku události na Facebooku.


https://www.facebook.com/events/1075199065857684/
https://www.facebook.com/events/1075199065857684/

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit