Může snad být lepší spojení než-li modelka Cara Delevigne a britská značka Topshop? Napadá mě snad jen Karl Lagerfeld za Chanel s herečkou Audrey Hepburn. Už se vyspíte 29x a jsou tu,  Topshop nám malou ochutnávku vánoční kolekce servíruje už teď. O tom, že to mezi touto britskou konfekční značkou a jednou z top modelek dnešní doby funguje,  jsme se již mohli přesvědčit v předešlé kampani, kterou Cara pro Topshop nafotila. Nechte se inspirovat třpytem Topshopu.

Cara je skutečná modelka. Myslím, že nejdůležitější u modelek je jejich tvárnost. Jeden den z ní uděláte roztleskávačku na basseballovém zápase a druhý den femme fatale v šatech od Diora, procházející se po riviéře. Nikdo nechápe jak je možné, že ta holka vypadá všude tak dobře. Považuji za fenomén doby. Určitě se k jí ještě v budoucnu vrátím, takže už o ní už nebudu mluvit a nechám si to na jindy.

Nová vánoční kolekce Topshopu jen blyští. Metalické šatičky, malé bílé s kožešinou na lemu či overal s flitry. Spolehněte se, to všechno tu je! Také jsem vám chtěla napsat malý tip, na který jsem díky této kolekci přišla. Občas, když nevíte, co nového vymyslet a každý outfit vám připadá neoriginální.  Zkuste obyčejnou bílou košili a malé černé. Šaty oblečte přes košili a outfit je na světě.

Topshop vsadil ve své kolekci na jistotu. Bílá košile, černé sako/kabátek, kalhoty do pasu a lodičky jsou prostě neodolatená záležitost, která přetrvá všechny sezóny (vůbec by mi to nevadilo)! Setkávají se tu na parketu dva styly. Prostá elegance a neposlušný rock. Proto je londýnský streetstyle tak rozmanitý a zábavný. Angličanky vědí, jak na to. Přes den elegantní dáma a večer stačí vzít koženou bundu, metalické šaty, podpatky a vzhůru do noci.

Nechte inspirovat Vánoci v Topshopu. Tato značka totiž nikdy neomrzí!

PS: Jako vždy z fotostory vzniklo vtipné video s Carou.

144787-MTI1NzcxODMzMTg5NTI3NTIy 144789-topshop-holiday-2014-cara-delevingne-photos02 144791-topshop-holiday-2014-cara-delevingne-photos03

144783-hbz-topshop-4-21618318-md 144781-hbz-topshop-3-50191587-md 144779-hbz-topshop-2-29668311-md