Může snad být lepší spojení než-li modelka Cara Delevigne a britská značka Topshop? Napadá mě snad jen Karl Lagerfeld za Chanel s herečkou Audrey Hepburn. Už se vyspíte 29x a jsou tu,  Topshop nám malou ochutnávku vánoční kolekce servíruje už teď. O tom, že to mezi touto britskou konfekční značkou a jednou z top modelek dnešní doby funguje,  jsme se již mohli přesvědčit v předešlé kampani, kterou Cara pro Topshop nafotila. Nechte se inspirovat třpytem Topshopu.

Cara je skutečná modelka. Myslím, že nejdůležitější u modelek je jejich tvárnost. Jeden den z ní uděláte roztleskávačku na basseballovém zápase a druhý den femme fatale v šatech od Diora, procházející se po riviéře. Nikdo nechápe jak je možné, že ta holka vypadá všude tak dobře. Považuji za fenomén doby. Určitě se k jí ještě v budoucnu vrátím, takže už o ní už nebudu mluvit a nechám si to na jindy.

Nová vánoční kolekce Topshopu jen blyští. Metalické šatičky, malé bílé s kožešinou na lemu či overal s flitry. Spolehněte se, to všechno tu je! Také jsem vám chtěla napsat malý tip, na který jsem díky této kolekci přišla. Občas, když nevíte, co nového vymyslet a každý outfit vám připadá neoriginální.  Zkuste obyčejnou bílou košili a malé černé. Šaty oblečte přes košili a outfit je na světě.

Topshop vsadil ve své kolekci na jistotu. Bílá košile, černé sako/kabátek, kalhoty do pasu a lodičky jsou prostě neodolatená záležitost, která přetrvá všechny sezóny (vůbec by mi to nevadilo)! Setkávají se tu na parketu dva styly. Prostá elegance a neposlušný rock. Proto je londýnský streetstyle tak rozmanitý a zábavný. Angličanky vědí, jak na to. Přes den elegantní dáma a večer stačí vzít koženou bundu, metalické šaty, podpatky a vzhůru do noci.

Nechte inspirovat Vánoci v Topshopu. Tato značka totiž nikdy neomrzí!

PS: Jako vždy z fotostory vzniklo vtipné video s Carou.

144787-MTI1NzcxODMzMTg5NTI3NTIy 144789-topshop-holiday-2014-cara-delevingne-photos02 144791-topshop-holiday-2014-cara-delevingne-photos03

144783-hbz-topshop-4-21618318-md 144781-hbz-topshop-3-50191587-md 144779-hbz-topshop-2-29668311-md

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit