Dvacetiletá modelka z Kalifornie přebírá štafetu! Po několikaleté spolupráci opouštějí britskou značku Topshop dvě známé tváře – Cara Delevigne a Kate Moss. Pro kampaň podzim/zima 2015 je nahradí stylová Gigi Hadid.

Mladá blondýnka s izraelskými kořeny, která je v současné době velmi sledovaná na Instagramu, přijala velikou výzvu následovat světoznámou modelku Caru Delevigne. Ta nedávno prohlásila, že končí se svou modelingovou kariérou. Gigi se aktuálně otevírají dveře do velkého světa modelingu, má za sebou kampaň například pro Max Maru nebo Balmain.

Fotky, které  spíše připomínají polaroidy, nafotil v Londýně Tyrone Lebon. O styling se postarala kreativní ředitelka značky Topshop, Kate Phelan.

2ACF055500000578-3173512-Gigi_is_fast_becoming_one_of_the_most_famous_names_in_Hollywood_-a-15_1437982260542 TOPSHOP_GIGI_AW15_(12)-vogue-27july15-pr_B gigi-hadid-topshop-campaign-fashion-ftr

PROMO VIDEO PRO TOPSHOP

Souhlasím s výběrem právě této modelky, pokud sledujete její již výše zmíněný Instagram, určitě budete souhlasit s mým tvrzením, že novou tváří pro tuto streetwear značku může být jedině ona!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit