Pokud to ještě někdo nevíte, tak Pharaoh, mladý, talentovaný, stylový rapper z východu, zaplní již tento pátek, 28. dubna, pražský klub UHELNA! Posledních pár lístků je stále v oběhu, tak neváhejte a vyražte v pátek na jeden z nejzásadnějších mejdanů, který je organizovaný pod záštitou labelu F*CK THEM. A při téhle příležitosti si ukážeme jeho TOP 5 SKLADEB.

5. PHARAOH – ИДОЛ

Jako pátou v pořadí jsme vybrali skladbu ИДОЛ (IDOL). Písnička poukazuje klasicky na ostatní, co nejedou “stejnou vlnu”, a tak trochu nadává na lidi, co se snaží být něčím, čím ve skutečnosti nejsou, a už podle názvu se hook zaměřuje na otázku “Кто твой идол?” (Kdo je tvůj idol?)

4. PHARAOH – ФОСФОР

Další skladba z našeho výběru je krapet neobvyklá, myšleno jako velice originální a netradiční, a to hlavně v Rusku, kde za ni byl autor dost odsuzován. Skladba má neobvykle temný beat, který podtrhává až metalový řev.

3. PHARAOH & BOULEVARD DEPO – CHAMPAGNE SQUIRT

Následující písnička není ani trochu příběhovka, ale spíše vás dostane a pohltí svým catchy refrénem, který se opakuje snad milionkrát v průběhu písničky.

2. PHARAOH – BLACK SIEMENS

Další ukázka toho, že Pharaoh není zrovna skvělý vypravěč. Konkrétně zde si můžeme poslechnout ve stručnosti, jaký má outfit, který se skládá z bílého trička a mrtvých tenisek od Nike. No, ale koho zajímá, že to postrádá nějakou výpovědní hodnotu, když je to zase tak zku**eně chytlavý! Bohužel už není na jeho kanále, ale na kanálech jeho fanoušků, protože sám Pharaoh videoklip smazal, protože nebyl připravený na tak velkou vlnu fanoušků/haterů…

1. PHARAOH & Boulevard Depo – 5 Минут Назад

Naše prvenství dostává určitě nejvíc vyhajpovaná písnička 5 Минут Назад, která má už skoro 30 miliónů zhlédnutí na YouTube. Je to jedna z mnoha skladeb, kde Pharaoh spolupracuje se svým kolegou Boulevard Depo…


FB EVENT: Pharaoh in Prague special guest SAMEY & DALYB

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit