Pokud to ještě někdo nevíte, tak Pharaoh, mladý, talentovaný, stylový rapper z východu, zaplní již tento pátek, 28. dubna, pražský klub UHELNA! Posledních pár lístků je stále v oběhu, tak neváhejte a vyražte v pátek na jeden z nejzásadnějších mejdanů, který je organizovaný pod záštitou labelu F*CK THEM. A při téhle příležitosti si ukážeme jeho TOP 5 SKLADEB.

5. PHARAOH – ИДОЛ

Jako pátou v pořadí jsme vybrali skladbu ИДОЛ (IDOL). Písnička poukazuje klasicky na ostatní, co nejedou “stejnou vlnu”, a tak trochu nadává na lidi, co se snaží být něčím, čím ve skutečnosti nejsou, a už podle názvu se hook zaměřuje na otázku “Кто твой идол?” (Kdo je tvůj idol?)

4. PHARAOH – ФОСФОР

Další skladba z našeho výběru je krapet neobvyklá, myšleno jako velice originální a netradiční, a to hlavně v Rusku, kde za ni byl autor dost odsuzován. Skladba má neobvykle temný beat, který podtrhává až metalový řev.

3. PHARAOH & BOULEVARD DEPO – CHAMPAGNE SQUIRT

Následující písnička není ani trochu příběhovka, ale spíše vás dostane a pohltí svým catchy refrénem, který se opakuje snad milionkrát v průběhu písničky.

2. PHARAOH – BLACK SIEMENS

Další ukázka toho, že Pharaoh není zrovna skvělý vypravěč. Konkrétně zde si můžeme poslechnout ve stručnosti, jaký má outfit, který se skládá z bílého trička a mrtvých tenisek od Nike. No, ale koho zajímá, že to postrádá nějakou výpovědní hodnotu, když je to zase tak zku**eně chytlavý! Bohužel už není na jeho kanále, ale na kanálech jeho fanoušků, protože sám Pharaoh videoklip smazal, protože nebyl připravený na tak velkou vlnu fanoušků/haterů…

1. PHARAOH & Boulevard Depo – 5 Минут Назад

Naše prvenství dostává určitě nejvíc vyhajpovaná písnička 5 Минут Назад, která má už skoro 30 miliónů zhlédnutí na YouTube. Je to jedna z mnoha skladeb, kde Pharaoh spolupracuje se svým kolegou Boulevard Depo…


FB EVENT: Pharaoh in Prague special guest SAMEY & DALYB

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?