Po klaustrofobním thrilleru Pěstírna, který si symbolicky od Zeleného čtvrtku koleduje o směsici intenzivních diváckých emocí, přičemž uvolnění a smíchu se v jejich průvodních reakcích zoufale nedostává, si přijdou na své i vyznavači nekorektní zábavy. Břitký, genderově a regionálně nevyvážený humor se do vysílání Stream.cz vrací se šestidílnou minisérií Fízlárna  a čtyřiadvacetidílným seriálem Cuky Luky. Online televize tuzemské internetové jedničky Seznam.cz tak poprvé uvádí premiérové epizody seriálů každý všední den od pondělí do čtvrtku.

„Systematická podpora vývoje seriálů přináší první výsledky. Napjatě očekáváme úspěchy i neúspěchy. Pro růst totiž potřebujeme obojí,“ říká Lukáš Záhoř, šéfproducent internetové televize Stream.cz.

Policejní nadstrážmistr Rudolf Kyselka ze Sokolnice u Brna, který se na moravském rybníce proslavil záchranou dětského hokejového týmu, je za odměnu převelen do hlavního města. Na stanici v pražských Holešovicích slouží pod velením kapitána Hermy a po boku podpraporčíka Boba Brabce. Jenže život a služba v Praze, v metropoli zločinu, hříchu a nekvalitní stravy, může být pro venkovského policistu těžkou životní zkouškou a tak se každé úterý ukáže, jestli se odměna nepromění v trest… Trojici mužů zákona v šestidílné komediální minisérii Fízlárna režírované nekonvenčními příslušníky Divadla Demago ztvárnili Dan Dittrich, Hynek Chmelař a Jiří Maryško.

Neméně svéráznou parodií je také Cuky Luky. Čtyřiadvacetidílný seriál, jenž avizuje uvedení stejnojmenného celovečerního filmu režiséra Karla Janáka do českých kin, zachycuje každodenní radosti a starosti dvou nerozlučných kamarádek Cuky (Petra Polnišová) a Luky (Zuzana Šebová), resp. množství radostí, mezi něž patří nákupy bot a kabelek, a jedinou starostí, kterou je péče o dokonalý vzhled. Protože právě tahle životní „filozofie“ je zárukou dokonalého štěstí ztělesněného panem Božským (rozumějme prachatým), jenž je bude hýčkat a hlavně sponzorovat až do skonání (rozumějme jeho). Hravou, nevtíravou a humornou formou budou obě zlatokopky s novými epizodami okupovat vysílání internetové televize každé pondělí a středu.

Do třetice se s jarem na Stream.cz zazelenalo. A to s prvním českým online thrillerem Pěstírna. Ten vypráví v devíti epizodách příběh pětice lidí, kteří jsou nuceni existovat v uzavřeném prostoru a čelit skutečnostem, jež z této izolace plynou. O tom, že zazděním to teprve začíná a Vojtu Johaníka, Martina Huba a trio vietnamských herců Martina Bao, Karla Hunga a Hany-Huong Thanh Duong čekají mezi dvanácti sty rostlinami konopí  perné chvíle, se budou moci diváci přesvědčit vždy ve čtvrtek.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit