Britská zpěvačka s řeckými kořeny Marina & The Diamonds v Praze vystoupí už 2.března a my pro vás sestavili žebříček jejích pěti nejlepších písní!

Primadonna

Podle hudebních žebříčků po celém světě je právě Primadonna Marininným nejznámějším songem, který vydala v roce 2012 na svém druhém studiovém albu Electra Heart. Neměl bych ani opomenout, že se s albem představila pražskému publiku představila už jako předskokanka kapely Coldplay na stadionu v Edenu.

Blue

Zatím poslední vydaným Marininným songem je Blue z loňského alba Froot. Šťastně znějící singl se smutným textem je přesným protikladem songu Happy, který Marina též vydala na již zmíněném albu.

Oh No!

Marina & The Diamonds si dává velmi záležet na svých videoklipech a vyjímkou není ani komiksový Oh No! z debutového alba The Family Jewels, který vydala přesně před šesti lety.

How To Be a Heartbreaker

Ačkoliv název Marina & The Diamonds zní jako název kapely, tak se nenechte mýlit. Jedná se o zpěvačku, jejíž umělecký pseudonym vznikl z jejího celého jména Marina Lambrini Diamandis. Že dokáže psát dobré texty a k nim se nebojí natočit i lechtivější videoklip dokazuje How To Be a Heartbreaker, kde se obklopuje partou polonahých chlapů.

Immortal

Pokud se vám zdá, že Marina zpívá jen veselé songy, tak Immortal z loňské desky Froot, se kterou se bude převážně prezentovat i v Česku, nabízí nejednu dojemnou píseň, která ukazuje přednosti zpěvačky. Zajímavý hlas, reálné emoce a jak už jsem zmínil před tím, tak skvělé texty.

Jak vidíte sami, tak Marina & The Diamonds je jedna z nejlepších popových umělkyň, které u nás budou letos vystupovat. Proto byste si neměli nechat ujít její koncert 2. března v Malé Sportovní Hale na Výstavišti.