Britská zpěvačka s řeckými kořeny Marina & The Diamonds v Praze vystoupí už 2.března a my pro vás sestavili žebříček jejích pěti nejlepších písní!

Primadonna

Podle hudebních žebříčků po celém světě je právě Primadonna Marininným nejznámějším songem, který vydala v roce 2012 na svém druhém studiovém albu Electra Heart. Neměl bych ani opomenout, že se s albem představila pražskému publiku představila už jako předskokanka kapely Coldplay na stadionu v Edenu.

Blue

Zatím poslední vydaným Marininným songem je Blue z loňského alba Froot. Šťastně znějící singl se smutným textem je přesným protikladem songu Happy, který Marina též vydala na již zmíněném albu.

Oh No!

Marina & The Diamonds si dává velmi záležet na svých videoklipech a vyjímkou není ani komiksový Oh No! z debutového alba The Family Jewels, který vydala přesně před šesti lety.

How To Be a Heartbreaker

Ačkoliv název Marina & The Diamonds zní jako název kapely, tak se nenechte mýlit. Jedná se o zpěvačku, jejíž umělecký pseudonym vznikl z jejího celého jména Marina Lambrini Diamandis. Že dokáže psát dobré texty a k nim se nebojí natočit i lechtivější videoklip dokazuje How To Be a Heartbreaker, kde se obklopuje partou polonahých chlapů.

Immortal

Pokud se vám zdá, že Marina zpívá jen veselé songy, tak Immortal z loňské desky Froot, se kterou se bude převážně prezentovat i v Česku, nabízí nejednu dojemnou píseň, která ukazuje přednosti zpěvačky. Zajímavý hlas, reálné emoce a jak už jsem zmínil před tím, tak skvělé texty.

Jak vidíte sami, tak Marina & The Diamonds je jedna z nejlepších popových umělkyň, které u nás budou letos vystupovat. Proto byste si neměli nechat ujít její koncert 2. března v Malé Sportovní Hale na Výstavišti.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit