Mobilní aplikace jsou zde od toho, aby nám ulehčily nebo zpříjemnily život. Ale co když se někdo rozhodne vytvořit aplikaci, která neplní ani jednu z očekávaných funkcí a je úplně k ničemu (možná k tomu, aby vás připravila o čas)? Vítejte u článku TOP 10: Nepotřebné mobilní aplikace.

iFrench Kiss

iFrench Kiss (zdroj: itunes.apple.com)

Pro ty z vás, kteří si nejsou jistí, jestli umí správně líbat, je zde aplikace. Tato aplikace vám náhodně změří, jak dobře či špatně umíte líbat tím, že políbíte obrazovku vašeho zařízení (před tím, než budete líbat svůj telefon, vám ho doporučujeme umýt, jelikož je to jedna z nejšpinavějších věcí, které se za celý den dotknete).

Door Stop

Tato aplikace se těžko popisuje. Jedná se o jakousi pružinku, která při jejím ohýbání vydává zvuky. Vaším cílem je se tímto zabavit či marnit svůj čas.

20 Useless Apps

20 Useless Apps (zdroj: itunes.apple.com)

Tato aplikace, jak již název vypovídá, obsahuje 20 neužitečných aplikací. Jako příklady aplikací mohou být například ty na výpočet procentuální šance konce světa v den, kdy ji použijete, nebo aplikace, kde se můžete koukat na to, jak roste tráva.

WOOO Button

V aplikaci uvidíte pouze tlačítko s nápisem WOOO. Pokud na toto tlačítko kliknete, uslyšíte z vašich reproduktorů WOOO. Podobných aplikací pouze na jiná témata ale existuje více.

Tickel her (zdroj: www.148apps.com)

Tickle Her

Pokud rádi někoho lechtáte ale nemůžete si najít oběť, je tato aplikace navržena přímo pro vás. Figurantku ležící na posteli můžete lechtat, jak dlouho budete chtít (pouze pokud se vám nevybije baterie).

Cute-O-Meter

Pokud chcete zjistit, jak jste roztomilí, můžete použít tuto aplikaci. Stačí pouze nahrát fotku (nemusí být nutně obličej) označit důležité části obličeje a aplikace vám ukáže, jak na tom jste.

Hair Master 4000

Při spuštění této aplikace se vám zobrazí obrázek hlavy s účesem. Klikáním na obrazovku vašeho zařízení můžete ovšem změnit barvu účesu. Ano, opravdu je tato aplikace pouze na tento účel.

Panties

V této aplikace můžete otestovat revoluční technologii, která je schopná rozpoznat barvu vašeho spodního prádla, které máte právě na sobě pomocí vašeho otisku prstu. Jelikož se ale jedná o novou technologii, je její úspěšnost zhruba 5 %.

Hold On!

iDeath (zdroj: itunes.apple.com)

Tato aplikace je velmi nudný způsob, jak se zaměstnat. Jde v ní pouze o to, abyste udrželi prst na svém zařízení co nejdéle. Nejenom že je tato aplikace nezáživná a ztrácíte tak svůj čas, ještě k tomu stojí necelé jedno euro.

iDeath

Tato aplikace vám po zapnutí zobrazí náhrobek, na kterém je napsáno, kdy a jakým způsobem umřete. Samozřejmě jsou data vaší smrti náhodně generována a byla by veliká náhoda, kdybyste umřeli v den, který byl předpověděn aplikací.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit