Brněnské duo Indigo a Persil.P se po čtyřech měsících znovu ozvali, tentokrát s trackem CHILLI CON CARNE. Produkci měl na starosti LOST a video točil Dominik Křenek.

To, že Brno existuje, ví asi všichni, ale že by v něm mohlo vznikat něco kvalitního, už moc lidí nečeká. Indigo a Persil s jejich projektem Baby Pool mě ale přesvědčili o opaku. Jak mi Indigo řekl: “Seru na nějaký skrt, prostě jsem si nazpíval druhej hlas.” Track je tak trochu recese, ale zároveň originální a osobní. Nemá cenu to nějak víc popisovat. Jak tahle spolupráce dopadla, si můžeš poslechnout hned.

Kluci dělají i vlastní eventy, více zjistíš zde.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit