V sobotu 11.2.2017 se konalo finále Downmall Tour 2017. Jedná se o závody na horských kolech skrz nákupní centrum. Zkrátka kdo zdolá všechny eskalátory nejrychleji!

Celý závod začal ve 13:00, kdy jezdci začali trénovat, a po hodinové tréninku už jezdili naostro. Dohromady bylo přihlášeno 40 jezdců z Čech, Polska, Německa, Rakouska, Slovenska a dokonce i Anglie. Postupem tří vyřazovacích závodů byl zvolen vítěz. Stal se jím rakouský jezdec Hannes Slavik, který všechna tři patra stihnul sjet za 40 vteřin. Celou sérii Downmall Tour vyhrál český jezdec Ondřej Štěpánek sponzorovaný CTM Racing. Podívejte se na náš fotoreport, o který se postaral Robin Skotnicki.

Schválně, jak rychle byste zvládli zdolat tři patra v obchodní domě?

foto:
Robin Skotnicki (Skotnicki PHOTO)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit