V sobotu 11.2.2017 se konalo finále Downmall Tour 2017. Jedná se o závody na horských kolech skrz nákupní centrum. Zkrátka kdo zdolá všechny eskalátory nejrychleji!

Celý závod začal ve 13:00, kdy jezdci začali trénovat, a po hodinové tréninku už jezdili naostro. Dohromady bylo přihlášeno 40 jezdců z Čech, Polska, Německa, Rakouska, Slovenska a dokonce i Anglie. Postupem tří vyřazovacích závodů byl zvolen vítěz. Stal se jím rakouský jezdec Hannes Slavik, který všechna tři patra stihnul sjet za 40 vteřin. Celou sérii Downmall Tour vyhrál český jezdec Ondřej Štěpánek sponzorovaný CTM Racing. Podívejte se na náš fotoreport, o který se postaral Robin Skotnicki.

Schválně, jak rychle byste zvládli zdolat tři patra v obchodní domě?

foto:
Robin Skotnicki (Skotnicki PHOTO)

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE