Přinášíme vám menší throwback za Pharaohovým koncertem v Uhelně v podobě analogových fotek a montáží.

Jak jste asi všichni zaregistrovali, minulý pátek, 28. dubna, se v pražské Uhelně odehrála show ruského rappera Pharaoha, který nebyl samozřejmě sám, krom něj zde vystoupil i Tekashi69 z NY a Samey s Dalybem z košické HAHA CREW.

Všechny následující fotky byly foceny na Olympus mju zoom 140 a barevný film Kodak Colorplus 200. Původní plán byl vytvořit krátký soubor fotek z backstage a ze stage. To ale bohužel kvůli jistým okolnostem nebylo vůbec možné. Nastala tedy menší změna plánu – a to nafotit všechny fotky improvizovaně z publika, s tím, že hlavním prvkem všech fotek bude právě taková improvizovaná nedokonalost.

Nakonec z fotek ještě vznikly 3 na sebe navazující koláže, které dohromady tvoří jednu velkou, širokoúhlou koláž.

foto: Dominik Bek

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit