Přinášíme vám menší throwback za Pharaohovým koncertem v Uhelně v podobě analogových fotek a montáží.

Jak jste asi všichni zaregistrovali, minulý pátek, 28. dubna, se v pražské Uhelně odehrála show ruského rappera Pharaoha, který nebyl samozřejmě sám, krom něj zde vystoupil i Tekashi69 z NY a Samey s Dalybem z košické HAHA CREW.

Všechny následující fotky byly foceny na Olympus mju zoom 140 a barevný film Kodak Colorplus 200. Původní plán byl vytvořit krátký soubor fotek z backstage a ze stage. To ale bohužel kvůli jistým okolnostem nebylo vůbec možné. Nastala tedy menší změna plánu – a to nafotit všechny fotky improvizovaně z publika, s tím, že hlavním prvkem všech fotek bude právě taková improvizovaná nedokonalost.

Nakonec z fotek ještě vznikly 3 na sebe navazující koláže, které dohromady tvoří jednu velkou, širokoúhlou koláž.

foto: Dominik Bek

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?