Thomas Fronix. Jméno tohoto čerstvě 18 letého mladíka budete znát pravděpodobně z jeho doposud nejúspěšnější spolupráce, a to s Egem při tracku Oberám Ťa O Čas, u kterého se Thomas postaral o produkci. Úspěchů za sebou má Thomas Fronix ale daleko víc a jeden vysněný úspěch nyní stojí právě před ním.

Vlastním jménem Tomáš Meštan se narodil ve slovenské vesničce Heľpa a pod svým pseudonymem Thomas Fronix vystupuje již 5. rokem. V průběhu tohoto období vytvořil několik skladeb a rozdováděl publikum na nejedné party.
V roce 2012 se zúčastnil soutěže o remix na skladbu Ego & Tina – Sexxxy, kterou vyhrál, což mělo za důsledek to, že právě Thomasův remix vydal Ego na svém mixtapu “Žijeme Len Raz”, přičemž to nebyla jeho jediná skladba na tomto mixtapu. Společně se zmiňovaným remixem produkoval i skladbu “Pome Sa Zblázniť“, kde se s Egem na featu ukázal Rytmus.
Tento rok byl pro Thomase mimořádně úspěšný, kromě již zmiňovaného tracku “Oberám Ťa O Čas“, jehož sledovanost šplhá již k 3 miliónům zhlédnutí, si například poprvé zahrál ve známém klubu Ministry of Fun.

TEASER: Dannic & Sick Individuals – Feel Your Love (Thomas Fronix Contest Remix)

Dle svých slov se Thomas Fronix zaměřuje nejvíce na klubový styl hudby, tj. 128 BPM, ke kterému se nyní chce naplno vracet. Před pár týdny začala remixová soutěž pro skladbu “Feel Your Love” od holandských producentů “Dannic” a “Sick Individuals”. Skladba je vydaná Hardwellovým vydavavatelstvím “Revealed Recordings”, momentálně jedním z top vydavatelství světa.
Výhrou celého remix contestu je release právě na tomto vydavatelství, což by byl pro Thomase Fronixe neuvěřitelný úspěch. Thomas se momentálně nachází přibližně na 20. příčce ze všech cca. 300 soutěžících a vy nyní máte možnost Thomase posunout až na vrchol, soutěž potrvá už jen pár dní.

Hlasovat je potřeba na následujícím odkaze wavo.me/tomas.mestan poté, co se na počítači přihlasíte přes váš facebookový profil.

Podpořte slovenskou EDM a ukažme světu, jaké kvality má CZ/SK scéna!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit