Stále ještě nový klub Swim za poslední týdny své činnosti přichystal rovnou několik top hudebních večerů. Nejinak tomu bude i na Silvestra, kdy přiveze stálici rotterdamské scény Antenna.

Na Ukrajině narozený producent a DJ Antenna je známý především pro svůj specifický zvuk, který je přeměnou starých hardwarových singálů do hypnagogického house. A jeho sety jsou dobrodružným až halucinogením zážitkem. O to víc potěší, že ho právě v pondělí dobrovodí lokální skupina DJů – ústřední postava Endless Illusion labelu Raphael Kosmos, Jorgos a Barbora. První si ale za mix stoupnou už začátkem večera NCOL z Rádia 1 a Kuba’93.

Kromě “plavání” za hudby jedněch z nejlepších djů, které je možné v Praze na Silvestra slyšet, Swim nabízí i speciální jídelní menu. Tomu dominuje pečená krvavá roštěná s brambory a telecí omáčkou. Ale nechybí ani kozý sýr s řepou a rybízem nebo topinanbur s mizunou, hořčicí a brioškou.

Víc informací můžeš najít na FB stránce události.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit