Stále ještě nový klub Swim za poslední týdny své činnosti přichystal rovnou několik top hudebních večerů. Nejinak tomu bude i na Silvestra, kdy přiveze stálici rotterdamské scény Antenna.

Na Ukrajině narozený producent a DJ Antenna je známý především pro svůj specifický zvuk, který je přeměnou starých hardwarových singálů do hypnagogického house. A jeho sety jsou dobrodružným až halucinogením zážitkem. O to víc potěší, že ho právě v pondělí dobrovodí lokální skupina DJů – ústřední postava Endless Illusion labelu Raphael Kosmos, Jorgos a Barbora. První si ale za mix stoupnou už začátkem večera NCOL z Rádia 1 a Kuba’93.

Kromě “plavání” za hudby jedněch z nejlepších djů, které je možné v Praze na Silvestra slyšet, Swim nabízí i speciální jídelní menu. Tomu dominuje pečená krvavá roštěná s brambory a telecí omáčkou. Ale nechybí ani kozý sýr s řepou a rybízem nebo topinanbur s mizunou, hořčicí a brioškou.

Víc informací můžeš najít na FB stránce události.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?