Každé studium a vzdělání, které Vás obohatí a ukáže Vám nový pohled na neustále se měnící realitu, je investicí do Vaší budoucnosti. Celoživotní vzdělávání je nutností pro každého, kdo chce uspět v nějakém kvalifikovaném oboru a neztratit svou pozici na trhu práce. Máte-li dokončené vysokoškolské vzdělání a nechcete pokračovat v teoretickém postgraduálním studiu, protože máte za to, že tuto akademickou kvalifikaci ve svém povolání neuplatníte, můžeme Vám doporučit manažerské studium MBA, které je více zaměřené na praxi.

 

Co nabízí Ústav práva a právní vědy?

Pojďte se s námi naučit být úspěšní! V kurzech MBA si osvojíte manažerské rozhodování a efektivní řízení obchodní společnosti nebo vlastního podnikání. Můžete si vybrat studium v určité specializaci, která pro Vás bude nejvhodnější z hlediska současného nebo budoucího pracovního uplatnění. Výuka je velmi intenzivní, při aktivním přístupu studenta trvá studium kolem jednoho roku. Praktický dopad Vaší investice do vzdělání tak můžete zaznamenat velmi rychle.

Ústavu práva a právní vědy naleznete širokou nabídku studijních oborů MBA v českém i anglickém jazyce. Můžete si kromě obecného managementu vybrat mezi specializací na psychologii managementu, veřejnou správu, nemovitosti a reality, finanční poradenství a pojišťovnictví, Public Relations a Marketing, management obchodu, Business Development, maloobchod, školství nebo zdravotnictví, finanční management, strategický management, Leadership, mezinárodní vztahy a evropská studia, Commercial Law nebo řízení lidských zdrojů a personální management.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE