Zcela nové sportovní dresy Statement Edition pro hráče NBA na sezonu 2017/2018, to je výsledek navázání spolupráce společnosti Nike s baketbalovou NBA. Hlavním motivem této jedinečné kolekce sportovních dresů je nadšení pro velkou hru a soupeření. Dresy symbolizují odvážnost a chuť se na hřišti poprat o ten nejlepší možný výsledek.

Statement Edition dresy symbolizují specifický duch, který bez pochyby každý z týmů má. Na všech dresech můžeme najít určité detaily, které jsou pro tým typické. Někteří dávají důraz na klasické historické prvky, jedním z nich je například tým Chicaga. Cleveland naopak šokuje s franšízovým logem.

I na barvě záleží. Černé dresy, které vybraly týmy Boston, Chicago nebo Cleveland, dodávají totiž týmům pocit síly a odhodlání.

Nové dresy mají v sobě zabudovanou inovativní technologii NikeConnect. Ta umožní každému vlastníkovi dresu získat speciální personalizovaný obsah jeho oblíbeného sportovce, týmu, přístup k zápasům a exkluzivním nabídkám přímo v jeho smartphonu.

 

Celá kolekce Nike NBA Statement Edition bude dostupná již od 20. listopadu. Více najdete zde: https://news.nike.com/news/nba-statement-uniforms.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE