Zcela nové sportovní dresy Statement Edition pro hráče NBA na sezonu 2017/2018, to je výsledek navázání spolupráce společnosti Nike s baketbalovou NBA. Hlavním motivem této jedinečné kolekce sportovních dresů je nadšení pro velkou hru a soupeření. Dresy symbolizují odvážnost a chuť se na hřišti poprat o ten nejlepší možný výsledek.

Statement Edition dresy symbolizují specifický duch, který bez pochyby každý z týmů má. Na všech dresech můžeme najít určité detaily, které jsou pro tým typické. Někteří dávají důraz na klasické historické prvky, jedním z nich je například tým Chicaga. Cleveland naopak šokuje s franšízovým logem.

I na barvě záleží. Černé dresy, které vybraly týmy Boston, Chicago nebo Cleveland, dodávají totiž týmům pocit síly a odhodlání.

Nové dresy mají v sobě zabudovanou inovativní technologii NikeConnect. Ta umožní každému vlastníkovi dresu získat speciální personalizovaný obsah jeho oblíbeného sportovce, týmu, přístup k zápasům a exkluzivním nabídkám přímo v jeho smartphonu.

 

Celá kolekce Nike NBA Statement Edition bude dostupná již od 20. listopadu. Více najdete zde: https://news.nike.com/news/nba-statement-uniforms.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit