Jeden z nejznámějších německých producentů, Roman Flügel, tvoří hudbu od začátku devadesátých let. Roman má za sebou desítky úspěšných desek, vydaných pod vlastním jménem i pseudonymy (včetně známých Acid Jesus, Sensorama a především elektro projekt Alter Ego v kolaboraci s Jörnem Ellingem Wuttke).

Pustil se také do remixů pro velikány elektronické scény i popové hvězdy jako Kylie Minogue, Pet Shop Boys a Daft Punk. Stejně pestrý jako producentská kariéra je i Romanův hudební záběr – v jeho archivu najdeme téměř vše od acid techna, deep house a electra až po experimentální zvuk ovlivněný jazzem, Krautrockem, či ambietem. A aby toho nebylo málo, Roman je spoluvlastníkem třech frankfurtských labelů, Ongaku Musik, Klang Elektronik a Playhouse.

V Praze se v jeho podání můžete těšit na precizní mix soudobého inteligentního techna a nevšední elektroniky.

Belgický dj a producent z Luxemburgu, Cleveland, je stálicí na Talabotově labelu Hivern Discs. Vydává také na ESP Institute a White. Proslavil se mimo jíné svým skvěle přijatým EP ‘Atlas‘.

Lokální support obstarají djs Schwa, Fatty M a Lumiere. Na druhé stagy pak Barbora z Tetris, Taino a Tgrrrd z Sundaze a PSZ (Muah).

Komiks se koná ve středu 27.9. od 22 hodin, ale nezoufejte, druhý den je státní svátek.

Předprodej přes Goout.cz. FB event: facebook.com/events/1136968019737424/

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit