Jeden z nejznámějších německých producentů, Roman Flügel, tvoří hudbu od začátku devadesátých let. Roman má za sebou desítky úspěšných desek, vydaných pod vlastním jménem i pseudonymy (včetně známých Acid Jesus, Sensorama a především elektro projekt Alter Ego v kolaboraci s Jörnem Ellingem Wuttke).

Pustil se také do remixů pro velikány elektronické scény i popové hvězdy jako Kylie Minogue, Pet Shop Boys a Daft Punk. Stejně pestrý jako producentská kariéra je i Romanův hudební záběr – v jeho archivu najdeme téměř vše od acid techna, deep house a electra až po experimentální zvuk ovlivněný jazzem, Krautrockem, či ambietem. A aby toho nebylo málo, Roman je spoluvlastníkem třech frankfurtských labelů, Ongaku Musik, Klang Elektronik a Playhouse.

V Praze se v jeho podání můžete těšit na precizní mix soudobého inteligentního techna a nevšední elektroniky.

Belgický dj a producent z Luxemburgu, Cleveland, je stálicí na Talabotově labelu Hivern Discs. Vydává také na ESP Institute a White. Proslavil se mimo jíné svým skvěle přijatým EP ‘Atlas‘.

Lokální support obstarají djs Schwa, Fatty M a Lumiere. Na druhé stagy pak Barbora z Tetris, Taino a Tgrrrd z Sundaze a PSZ (Muah).

Komiks se koná ve středu 27.9. od 22 hodin, ale nezoufejte, druhý den je státní svátek.

Předprodej přes Goout.cz. FB event: facebook.com/events/1136968019737424/