Spolupráce F*CK THEM a zahraničních interpretů přináší své ovoce. Poté, co se jméno tohoto slovenského labelu více a více skloňuje nejen u nás, ale i v zámoří a jinde po světě se parta okolo YAK.SHY rozhodla dát prostor zajímavým singlům, jimž v novém playlistu s názvem “Worldwide F*CK THEM” budou pravidelně dávat prostor pro premiérové releasy.

“Dnes máme tu česť uverejniť singel od Rocky-ho Luciana, ktorý ma plnohodnotný track s Gucci Mane-om. Po menách ako French Montana, Tekashi69, Jazz Cartier, Trippie Redd, J-Stash, Vinny Chase, Kid Art a ďalších sme radi, že sa na náš kanál dostáva tak velké meno,” sdělil nám o nové spolupráci YAK.SHA, který fanoušky nepřestává překvapovat svojí zodpovědnou prací s mezinárodním potenciálem, která u nás pravděpodobně nemá obdoby.

Singl Drippin vznikl sice již před měsícem, ale poté, co Rocky Luciano oslovil F*CK THEM a dohodnuli se na spolupráci, původní release tohoto videa stáhl, tudíž tato novinka bude sbírat views především na slovenském channelu.

Jak nám bylo slibováno, label F*CK THEM má do konce roku přichystané ještě další novinky, takže určitě doporučujeme odebírat tento kanál, pokud jste tak ještě neučinili.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE