Spolupráce F*CK THEM a zahraničních interpretů přináší své ovoce. Poté, co se jméno tohoto slovenského labelu více a více skloňuje nejen u nás, ale i v zámoří a jinde po světě se parta okolo YAK.SHY rozhodla dát prostor zajímavým singlům, jimž v novém playlistu s názvem “Worldwide F*CK THEM” budou pravidelně dávat prostor pro premiérové releasy.

“Dnes máme tu česť uverejniť singel od Rocky-ho Luciana, ktorý ma plnohodnotný track s Gucci Mane-om. Po menách ako French Montana, Tekashi69, Jazz Cartier, Trippie Redd, J-Stash, Vinny Chase, Kid Art a ďalších sme radi, že sa na náš kanál dostáva tak velké meno,” sdělil nám o nové spolupráci YAK.SHA, který fanoušky nepřestává překvapovat svojí zodpovědnou prací s mezinárodním potenciálem, která u nás pravděpodobně nemá obdoby.

Singl Drippin vznikl sice již před měsícem, ale poté, co Rocky Luciano oslovil F*CK THEM a dohodnuli se na spolupráci, původní release tohoto videa stáhl, tudíž tato novinka bude sbírat views především na slovenském channelu.

Jak nám bylo slibováno, label F*CK THEM má do konce roku přichystané ještě další novinky, takže určitě doporučujeme odebírat tento kanál, pokud jste tak ještě neučinili.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit