Jako již každoročně organizátoři festivalu Majáles dávají možnost talentům z řad vysokých škol soutěžit o účast na Pražském Majáles – jednom z největších a nejnavštěvovanějších hudebních festivalů u nás. Osud těchto kapel je ve vašich rukách a my vám dáme tip, pro koho hlasovat!

Hřeb celého programu a akce Majáles je open-air festival 1. května 2015 v pražských Letňanech. Letošnímu ročníku přislíbilo účast pochopitelně mnoho zajímavých interpretů, z nichž můžeme uvést například jména jako Tomáš Klus, Michal Hrůza, Xindl X, z kapel jsou to například Chinaski, Mandrage, PSH a mnoho dalších!

Po boku těchto zvučných jmen vystoupí ale i méně známé, avšak kvalitou mnohdy i stejně tak dobré, vysokoškolské kapely. Že vám jména jako HightLights, Vypuštěné koupaliště, Czech It, Wooden Ship, 2Fall apod. nic neříkají? Nelamte si hlavu, my vám poradíme, pro koho hlasovat!

Za naši redakci CZECHMAG vám doporučujeme a zároveň prosíme hlasovat pro kapelu Vypuštěné koupaliště!

HLASUJTE ZDE!

10891731_839187956154589_941108539854864479_n

 

Mladá pop-punk-rocková kapela složena ze studentů vysokých škol. Na české hudební scéně působí již čtvrtým rokem. Za sebou má již spoustu zkušeností, odehráno přes 200 koncertů, na svém kontě již spousty zvučných festivalů, nebo hraní po boku české hudební špičky. Tento rok Vypuštěné koupaliště vydává své druhé studiové album s názvem “Navždy sví“ a společně s tímto CD přicházejí jak nové klipy tak noví fanoušci jejich tvorby. Průměrný věk kapely činí 20 let a je složena ze čtyř členů:
Tomáš Procházka – kytarista a energický zpěvák
Vítek Holub – basová kytara a sympatie do všech stran
Lukáš Houdek – kytarista a doprovodný zpěvák, který do tohoto rozjetého vlaku nastoupil v nedávné době
Vašek Novotný – bubeník tělem i duší

Chceš i ty tuto kapelu poznat a podpořit? Zúčastni se například soutěže o nové CD!

HLASUJTE ZDE!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit