Tuto sobotu 11. 4. proběhl v pražském klubu Roxy křest nového CD Smacka s názvem P’s a love. Fans ve vyprodaném klubu měli opravdu co slavit, protože kromě vydání nové desky vyhrál  Smack minulé úterý Anděla v kategorii Hip-hop. Lístky byly několik týdnů předem vyprodány, a proto bylo jasné, že ten, kdo se na show rozhodne přijít, zažije legendární večer.

Smack 01

Celé jeho turné po různých městech v  České republice už trvá pár měsíců, kdy se svojí show přijel Smack například do Mělníka, Telče, České Lípy nebo Děčína. Všem ale bylo stoprocentě jasné, že křest v Roxy jako jeho hlavní zastávka bude mimořádná událost. Kromě hlavního aktéra vystoupili také další představitelé českého hip-hopu jako MARGER, ORION, IGOR a TCHAGUN. Nouze nebyla ani o kvalitní DJS, za celý večer se jich na stagi vystřídalo hned několik. Za zmínku stojí FREEZER, CHIK, WBWOY a WZ. Ale každý se hlavně těšil až v jednu rozjede show právě Smack. Ten už rozjetou Roxy ještě víc rozhypoval. Zahrál několik tracků z nového alba jako Rocky, Králové, Temno, Shutdown, Nikdo z vás, Moshpit a samozřejmě P´s a love. Nezapomněl ani na staré hity jako Oheň, Nevíš, co jsem dělal dřív a přidal i několik tracků z dob Iscreamu. Celou show pak zakončil stage divem a okolo třetí tak každý odcházel  domů se skvělým zážitkem.

Smack 02

Smack stále zůstává tím energickým a tvrdým raperem, který tady u nás v ČR alespoň, co se grimu týče, nemá konkurenci. Povedlo se mu zachovat si svou pověstnou syrovost, ale hlavně zapálení pro to si show maximálně užít. Všichni fans se teď můžou těšit na další koncerty a nová CD, protože tenhle představitel grimu o sobě určitě bude dávat ještě hodně vědět.

Foto:
Facebook – Roxy Prague

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit