Tuto sobotu 11. 4. proběhl v pražském klubu Roxy křest nového CD Smacka s názvem P’s a love. Fans ve vyprodaném klubu měli opravdu co slavit, protože kromě vydání nové desky vyhrál  Smack minulé úterý Anděla v kategorii Hip-hop. Lístky byly několik týdnů předem vyprodány, a proto bylo jasné, že ten, kdo se na show rozhodne přijít, zažije legendární večer.

Smack 01

Celé jeho turné po různých městech v  České republice už trvá pár měsíců, kdy se svojí show přijel Smack například do Mělníka, Telče, České Lípy nebo Děčína. Všem ale bylo stoprocentě jasné, že křest v Roxy jako jeho hlavní zastávka bude mimořádná událost. Kromě hlavního aktéra vystoupili také další představitelé českého hip-hopu jako MARGER, ORION, IGOR a TCHAGUN. Nouze nebyla ani o kvalitní DJS, za celý večer se jich na stagi vystřídalo hned několik. Za zmínku stojí FREEZER, CHIK, WBWOY a WZ. Ale každý se hlavně těšil až v jednu rozjede show právě Smack. Ten už rozjetou Roxy ještě víc rozhypoval. Zahrál několik tracků z nového alba jako Rocky, Králové, Temno, Shutdown, Nikdo z vás, Moshpit a samozřejmě P´s a love. Nezapomněl ani na staré hity jako Oheň, Nevíš, co jsem dělal dřív a přidal i několik tracků z dob Iscreamu. Celou show pak zakončil stage divem a okolo třetí tak každý odcházel  domů se skvělým zážitkem.

Smack 02

Smack stále zůstává tím energickým a tvrdým raperem, který tady u nás v ČR alespoň, co se grimu týče, nemá konkurenci. Povedlo se mu zachovat si svou pověstnou syrovost, ale hlavně zapálení pro to si show maximálně užít. Všichni fans se teď můžou těšit na další koncerty a nová CD, protože tenhle představitel grimu o sobě určitě bude dávat ještě hodně vědět.

Foto:
Facebook – Roxy Prague