V sobotu 11.dubna se konal již druhý ročník Bloges Market, který pořadá trio Bloges Robes. Natrefit jste mohli na dvacet nejznámějších blogerek z oblasti fashion, beauty, food, vizážistky z Make Up Institutu, ale i dobrou hudbu a spoustu zábavy. U toho CZECHMAG nemohl chybět!

IMG_7222

Druhý ročník se konal v The Chemistry Gallery již od jedné hodiny odpolední. Prvních 300 šťastlivců dostalo osvěžující nápoj od Bubbleology nebo Frisco Night. Nedostalo na všechny, jelikož davy lidí čekající na vstup, který stál stovku, se rozlévaly po celé Letné. Není se čemu divit! Na facebookové stránce bylo 2,8 tisíc zúčastněných. Celým dnem nás provázela Nikol Moravcová.

IMG_7196

Hned u vchodu jste se mohli nechat nalíčit od holek z MUI, či si nechat navlnit vlasy od kadeřnic z PURE hair. Já dala přednost vlnění a byla jsem nadmíru spokojená. Tisíce lidí se hrnulo dovnitř, aby si mohlo něco pěkného pořídit za přijatelnou cenu, anebo si jen tak popovídat s těmi nejlepšími českými blogerkami. Bohužel se na market nedostavila například Pavlína Jágrová, Paulineemma nebo Annbloggerkid, i když byly uvedené na seznamu zúčastněných. První hodinu nákupů jsem byla pouze unášena davem, poněvadž se v místnosti nedalo samostaně pohybovat kvůli velkému návalu lidí. Své oblečení prodávaly například duo World needs Blondes, Tess Kratochvílová, Milkwoman a také Niky z A cup of style, kterou jsme později vyzpovídali! V beauty koutku jsme potkali Kissbook by Mia, Hi Lychee nebo My secret. I muži si ovšem přišli na své! Mezi prodejcemi byl a fake artist.

PicMonkey Collage

Cenová relace se pohybovala od 30 kč až do 1000 kč. Ale jak to bývá na všech bazarech/marketech, vyplatí se si počkat o pár hodin později, až se začnou ceny snižovat a občas si odnesete i něco zadarmo. Tak tomu bylo i na letošním ročníku. Každý si našel to své. Vzhledem k tomu, jak veliká škála módních blogerek byla na Bloges marketu. Nejen oblečení, ale i doplňky a kosmetika se zde daly ulovit.

IMG_7186

Ve tři hodiny začala krátká módní přehlídka blogerek a v sedm hodin nás čekala tombola, ve které šlo o opravdu hodnotné ceny – brýle Jimmy Choo, náramek Swarovski nebo poukázku na nákup do Lindexu nebo Reserved. Večer zakončila velká party, na které jsme už bohužel nebyli.

IMG_7180

Akce to byla ohromná a zúčastnila se jí opravdu spousta lidí. Příjemná atmosféra všechny pohltila, ale ke konci byli všichni už velmi unavení. Děkujeme Nikol Moravcové, Míše Štoudkové, Kristyně Poliček a jejich týmu za skvělou akci. Těšíme se na třetí ročník!

A co vy, jak se vám líbilo na BLOGES MARKET?

Foto:
Diana Filipová

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit