Dnešní doba je dobou opravdu pohodlnou. Oblečení si nakupujeme přes internet, hračky nebo nábytek taktéž. V poslední době se dokonce ve velkém měřítku rozeběhla koupě surovin a potravin online. E-shopy zkrátka dominují dnešnímu světu a jsou zárukou pohodlnosti. Také nám ušetří čas, protože místo dvou hodin, co bychom strávili v obchodech hledáním něčeho, co stejně nakonec nenalezneme, strávíme pouze pět minut jednoduchou koupí.

Vytvořit e-shop takový, aby byl lidem sympatický, je ale opravdu těžké. Proto se není čemu divit, když si začínající online prodávající na tuto tvorbu najmou profesionála. Je potřeba, aby se lidé na webový portál rádi vraceli, ne aby utíkali hned po prvním (často ještě nedokončeném) nákupu.

Ať už ale vytvoříte web sami nebo ho předáte odborníkům, nezapomínejte na širokou škálu možností placení. Každý váš potencionální zákazník má rád něco jiného. Dejte mu tedy na výběr.

Platba kartou musí být!

Určitě mějte na mysli možnost placení kartou. V dnešní době jsou lidé navyklí platit pouze s její pomocí, proto na tuto možnost nezapomeňte. Hotově už zaplatí jen málokdo. Oblečení, které není zapotřebí kontrolovat, jelikož se jedná o známé značky, se kterými máte již své zkušenosti, se vyplatí platit kartou. Nemusíte být zrovna v daný okamžik doma a kurýr může váš balík předat i partnerovi nebo partnerce. Jelikož se bude jednat již o zaplacenou objednávku, nemusíte mít nutně vybráno a nemusíte tedy platit zbytečné poplatky za výběr z bankomatu:

Na dobírku nezapomínejte

I když by se mohlo zdát, že v dnešní době je už dobírka na vedlejší koleji, stále se s ní setkáváme. Existuje spoustu lidí, kteří nevěří platbě předem, proto si raději volí možnost dobírky. Mohou si zkontrolovat zboží, zda je nebo není v pořádku, popřípadě zboží můžete opět vrátit. Vrácení by ale mělo být možností, kterou dáte i při platbě kartou. Často tomu tak je, ovšem lidé na tuto možnost mnohdy zapomínají, proto raději volí dobírku. Také se stává, že někdo ještě nemá v dnešní době zřízený bankovní účet, tudíž je platba hotově pro něj přijatelnější volbou.

Máte provozovnu? EET řešíte?

Pokud máte prodejnu nebo výdejní místo, kde se může platit v hotovosti, tak pro vás EET není žádný nový pojem a další vlna zavádění EET pro e-shopy je už jen hračka. Koncem února velký počet e-shopů není stále registrována u EET a během března se bude tento pojem skloňovat v médiích ještě hodně dlouho, každopádně to nepodceňte a vše si zkontrolujte. Je jedno, jak daleko jste od Prahy, můžete být malý e-shopík z Ostravy a stejně si vás úřady dříve nebo později všimnou a bude pozdě. U tvůrce webových stránek si raději vše ověřte. Kdo to nestihl do konce února, tak raději v březnu než nikdy a doufat.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit