Další z členů A$AP mobu bude bořit svým zvukem prostory klubu Roxy! 21. 2. vystoupí v rámci své UK/EUROPE tour a očekává plný kotel!

Již druhý člen A$AP mobu, konkrétně A$AP Ant bude mít tu čest předvést před českým publikem své kvality. Na svém kontě má pár slušných bangerů, jako třeba song SET DAT BITCH OFF nebo THUMBIN. Zkrátka tenhle frajer z Baltimore vám má určitě co nabídnout.

Takže neseď doma na zadku a vyraž na jednu z top akcí v roce! 21.2.2017 v klubu Roxy od 20.00.

Vstupenky jsou k mání na portálech GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal za 490 Kč nebo na místě za 590 Kč.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit