Britské léto se každý rok nese ve znamení květin a tenisu na travnatém povrchu a to i přesto, že si tato ostrovní země příliš sluníčka neužije. A právě květinové vzory jsou tento rok inspirací pro kolekci NikeCourt x Liberty. 

Na exkluzivním potisku „Dawn Meadow“ najdete celou řadu typických britských rostlin jako je Sasanka, Ptačinec, LondonPride nebo Svída Krvavá, které nejčastěji najdete na opečovávaných zahrádkách, nebo volně kvetoucí na britském venkově.

NikeCourt x Liberty 01

Ručně malovaný květinový vzor, čerpající z originálních botanických kreseb, zdobí všech šest klasických Nike siluet – NikeCourt Tennis Classic, Air Max 1, Air Zoom Vapor 9.5, Air Rift, Bennasi Slide a Cortez.

Kolekce NikeCourt x Liberty Tennis Classic bude od 25. června k dostání na www.nike.com.

 

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE