Britské léto se každý rok nese ve znamení květin a tenisu na travnatém povrchu a to i přesto, že si tato ostrovní země příliš sluníčka neužije. A právě květinové vzory jsou tento rok inspirací pro kolekci NikeCourt x Liberty. 

Na exkluzivním potisku „Dawn Meadow“ najdete celou řadu typických britských rostlin jako je Sasanka, Ptačinec, LondonPride nebo Svída Krvavá, které nejčastěji najdete na opečovávaných zahrádkách, nebo volně kvetoucí na britském venkově.

NikeCourt x Liberty 01

Ručně malovaný květinový vzor, čerpající z originálních botanických kreseb, zdobí všech šest klasických Nike siluet – NikeCourt Tennis Classic, Air Max 1, Air Zoom Vapor 9.5, Air Rift, Bennasi Slide a Cortez.

Kolekce NikeCourt x Liberty Tennis Classic bude od 25. června k dostání na www.nike.com.

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit