Rád sbíráš tenisky a ulítáváš si primárně na značce Nike? Potom určitě víš, jaká akce se blíží. Air Max Day poběží až do 26.3.2017 v Tančícím domě a tentokrát budou oslavy ještě o poznání výjimečnější, uplynulo totiž 30 let od doby, co byly světu vůbec poprvé představeny Nike Air Max 1 s viditelnou “bublinou”.

Již mnoho z nás podlehlo kouzlu této nadčasové tenisky a je úplně jedno, jestli obouváme jedničky, anebo pětadevadesátky. Nike stejně jako již tradičně přichystalo na oslavu velký event, který je rozdělen hned do několika dní. Pokud tedy nemáš v týdnu čas, můžeš unikátní prostor v Tančícím domě navštívit ještě o víkendu. Na místě bude přichystáno hned několik unikátních exponátů, zajímavý program a můžete zde potkat i řadu Nike influencerů. Pro fanoušky oregonského giganta je to tak jasný “place to be” v druhé polovině tohoto týdne.

Co se programu týče, je se určitě na co těšit! Kulatiny se totiž musí vždy pořádně oslavit. Velká zahajovací party se vším všudy tak nesmí chybět.

V dolním patře můžete vzdát hold dívčí síle v galerii českých NikeWomen, nahlédnout do zákulisí tenisek Air Max, ponořit se do virtuální reality nebo zhlédnout výstavu Nike krabic designovaných umělci, jako jsou Tomski&Polanski, Jan Plecháč, Maria Makeeva, Vendula Chalánková, Antimultivitamin nebo FunkFu. V prvním patře nesmíte minout sneakers čištění, stanici pro vytvoření vašich unikátních iD bot, customizaci tkaniček nebo sketches point. Každý den pro vás bude přichystáno něco speciálního, jako například běh s Nike ambasadory ve čtvrtek 23. 3. od 17.00 ad., takže zůstaňte ve střehu a hlídejte nike.com/Prague.

K letošním oslavám byla navíc připravena i speciální kolekce tenisek, ze které už je část venku. Několik kousků ale čeká na své odhalení právě až do 26.3. a rozhodně nejde o druhořadou záležitost. Ostatně nahlédnout můžete zde.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit