Rád sbíráš tenisky a ulítáváš si primárně na značce Nike? Potom určitě víš, jaká akce se blíží. Air Max Day poběží až do 26.3.2017 v Tančícím domě a tentokrát budou oslavy ještě o poznání výjimečnější, uplynulo totiž 30 let od doby, co byly světu vůbec poprvé představeny Nike Air Max 1 s viditelnou “bublinou”.

Již mnoho z nás podlehlo kouzlu této nadčasové tenisky a je úplně jedno, jestli obouváme jedničky, anebo pětadevadesátky. Nike stejně jako již tradičně přichystalo na oslavu velký event, který je rozdělen hned do několika dní. Pokud tedy nemáš v týdnu čas, můžeš unikátní prostor v Tančícím domě navštívit ještě o víkendu. Na místě bude přichystáno hned několik unikátních exponátů, zajímavý program a můžete zde potkat i řadu Nike influencerů. Pro fanoušky oregonského giganta je to tak jasný “place to be” v druhé polovině tohoto týdne.

Co se programu týče, je se určitě na co těšit! Kulatiny se totiž musí vždy pořádně oslavit. Velká zahajovací party se vším všudy tak nesmí chybět.

V dolním patře můžete vzdát hold dívčí síle v galerii českých NikeWomen, nahlédnout do zákulisí tenisek Air Max, ponořit se do virtuální reality nebo zhlédnout výstavu Nike krabic designovaných umělci, jako jsou Tomski&Polanski, Jan Plecháč, Maria Makeeva, Vendula Chalánková, Antimultivitamin nebo FunkFu. V prvním patře nesmíte minout sneakers čištění, stanici pro vytvoření vašich unikátních iD bot, customizaci tkaniček nebo sketches point. Každý den pro vás bude přichystáno něco speciálního, jako například běh s Nike ambasadory ve čtvrtek 23. 3. od 17.00 ad., takže zůstaňte ve střehu a hlídejte nike.com/Prague.

K letošním oslavám byla navíc připravena i speciální kolekce tenisek, ze které už je část venku. Několik kousků ale čeká na své odhalení právě až do 26.3. a rozhodně nejde o druhořadou záležitost. Ostatně nahlédnout můžete zde.