Night Lovell vystoupil 24. února v Praze, a tak ho při této příležitosti vyzpovídali kluci z Footshopu.

Teprve devatenáctiletý Kanaďan už toho stihl opravdu hodně – 2 studiová alba a evropskou tour, při které stihl objet 18 evropských zemí během necelých dvou měsíců. Pokud vám jméno Night Lovell nic neříká, tak si určitě poslechněte songy jako “Contraband”, “Still Cold/Pathawy Private” nebo “Concept Nothing”. Obě jeho alba můžete najít zdarma na Soundcloudu.

Při návštěvě Prahy se zastavil ve Footshopu, kde si Lovella odchytli a zeptali se ho na pár otázek. Dozvíte se například, kdy vyjde jeho připravované EP s MISOGIm, o jeho pocitech z pražský show a jestli by dal feat s Yung Leanem, takže se určitě podívejte.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE