Night Lovell vystoupil 24. února v Praze, a tak ho při této příležitosti vyzpovídali kluci z Footshopu.

Teprve devatenáctiletý Kanaďan už toho stihl opravdu hodně – 2 studiová alba a evropskou tour, při které stihl objet 18 evropských zemí během necelých dvou měsíců. Pokud vám jméno Night Lovell nic neříká, tak si určitě poslechněte songy jako “Contraband”, “Still Cold/Pathawy Private” nebo “Concept Nothing”. Obě jeho alba můžete najít zdarma na Soundcloudu.

Při návštěvě Prahy se zastavil ve Footshopu, kde si Lovella odchytli a zeptali se ho na pár otázek. Dozvíte se například, kdy vyjde jeho připravované EP s MISOGIm, o jeho pocitech z pražský show a jestli by dal feat s Yung Leanem, takže se určitě podívejte.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit