Tentokrát jsme pro vás připravili rovnou dvojrozhovor, a to s rapperem Matysem a producentem DOMem, kteří spolu momentálně tvoří hudební dvojici.

Matys, slovenský rapper, který momentálně působí v Praze, má mimo společných věcí s producentem DOMem za sebou i pár záležitostí s producentem Amidou, se kterým se dokonce připravoval větší projekt. Z toho ale nakonec sešlo. Mnozí si můžou Matyse pamatovat z jeho působení v kapele Slow Flow, která byla zajímavá především svojí produkcí s živými nástroji.

Dom, pražský producent, má za sebou několik spoluprácí se členy Blakkwood Records (Chimaera, Cocaine’n’Caviar, #TeďHned) a momentálně, kromě společné tvorby s Matysem, pomáhá Moozovi s jeho připravovanou deskou. Produkoval její úvodní single Vzestup a pád.

Dohromady mají Matys a DOM za sebou zatím 2 singly – Sativa, ke které byl natočen i videoklip, a Titulky. Obě skladby pocházejí z jejich připravovaného EP, o kterém se oba rozpovídali v našem rozhovoru. Mimo jejich tvorbu jsme se ptali i na různé věci z jejich osobního života, zálib a mnoho dalšího. CHECK IT!

A jak se vám líbí tvorba této mladé a talentované dvojice? Sledujte facebooky Matyse a DOMa, aby vám neunikla žádná jejich novinka!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?