Tentokrát jsme pro vás připravili rovnou dvojrozhovor, a to s rapperem Matysem a producentem DOMem, kteří spolu momentálně tvoří hudební dvojici.

Matys, slovenský rapper, který momentálně působí v Praze, má mimo společných věcí s producentem DOMem za sebou i pár záležitostí s producentem Amidou, se kterým se dokonce připravoval větší projekt. Z toho ale nakonec sešlo. Mnozí si můžou Matyse pamatovat z jeho působení v kapele Slow Flow, která byla zajímavá především svojí produkcí s živými nástroji.

Dom, pražský producent, má za sebou několik spoluprácí se členy Blakkwood Records (Chimaera, Cocaine’n’Caviar, #TeďHned) a momentálně, kromě společné tvorby s Matysem, pomáhá Moozovi s jeho připravovanou deskou. Produkoval její úvodní single Vzestup a pád.

Dohromady mají Matys a DOM za sebou zatím 2 singly – Sativa, ke které byl natočen i videoklip, a Titulky. Obě skladby pocházejí z jejich připravovaného EP, o kterém se oba rozpovídali v našem rozhovoru. Mimo jejich tvorbu jsme se ptali i na různé věci z jejich osobního života, zálib a mnoho dalšího. CHECK IT!

A jak se vám líbí tvorba této mladé a talentované dvojice? Sledujte facebooky Matyse a DOMa, aby vám neunikla žádná jejich novinka!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit