Konference Rise and Shine – osobní rozvoj se konají už od roku 2013 a Konference 2017 je již 19. v řadě. Za tu dobu inspirativními přednáškami, workshopy a osobnostními testy prošlo téměř 3 tisíce studentů a absolventů, zapojilo se více jak 40 vysokých škol a univerzit a vystoupilo přes 100 zajímavých řečníků a koučů, mezi nimi moderátorka Adéla Banášová, bývalý ředitel Microsoftu Jan Mühlfeit či spisovatel Michal Viewegh. V roce 2017 je hlavním partnerem program SmartUp Nadace O2.

Největší podzimní konference osobního rozvoje

Praha – Ve dne 11. a 12. 11. 2017 od 9:45 se v prostorách Univerzity Karlovy fakulta Právnická, náměstí Curieových 7, Praha, se uskuteční již pátý ročník konference osobního rozvoje Rise and Shine – Konference 2017, která je určena pro studenty a absolventy VŠ ze všech oborů i veřejnost. Akce propojuje špičkové lektory, inspirující osobnosti a aktivní mladé lidi, kteří na sobě chtějí pracovat.

(Na snímku) Ivo Toman, školitel osobního rozvoje a motivace bude přednášet na Konferenci 2017

Jsme více než konference…

Na konferenci vystoupí 14 řečníků a řečnic, kteří jsou osobnosti ze světa osobního rozvoje, komunikace a enveromentality, jakými jsou například Jana Bártíková, Průvodce na cestě k dobré práci, kariérní kouč, stojí za projektem Získám dobrou práci, Z mnoha dalších lektorů se můžete těšit na Hanku Ondruškovou, lektorku v oblasti soft skills. Na programu je i přednáška Ivo Tomana, a marketingový odborník a školitel osobního rozvoje a motivace. Autor 13 knih, 5 videoškolení a 7 motivačních audio CD. “Já, i když čtu v noci knížku, beru to jako práci, sbírám informace a zajímavé myšlenky. Pokud děláte něco, co vás baví, a vynikáte v tom, paradoxně odpočívat nemusíte,“ říká motivátor, který spoustu peněz dává do vzdělání. Sám chodí na různá školení nebo na ně posílá své spolupracovníky. Za investice do vzdělání považuje i nákupy knih. Rád čte životopisy slavných osobností, knihy o marketingu a psychologii.
Nedílnou součástí nedělního bloku je též obrovská nabídka workshopů jako je například oblíbený workshop Pavla Ovesného Punkové podnikání, nebo Roberta Sattler na téma Týmové vedení. V rámci doprovodného programu se dále můžete těšit na módní přehlídku, speak dating, kde se setkáte s rodilými mluvčími i závěrečný networking. Na konferenci bude také uveden blok O2 SmartUp Talks, kde promluví ambasadoři programu o svých dobročinných projektech. Maximum informací se dozvíš na našem Facebooku.

Vzdělávací platforma Rise and Shine poskytuje široký záběr osobní rozvoje, jako jsou témata silných stránek, efektivity učení, life balance či vztahů obecně. Naše dobré vztahy s univerzitami vytvářejí silnou podporu nejen účastníkům konferencí, ale i celému našemu projektu. Pro naše konference vybíráme ty nejvíce inspirativní  řečníky se silným osobním příběhem a motivací měnit celospolečneské stereotypy.

Pokud chceš zažít osobní rozvoj se spoustou podobně naladěných lidí, motivovaných a nadaných lidí jako jsi ty, přihlas se na www.riseandshine.cz/rise-and-shine-konference-2017.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit