Tápete ve svém životě? Nevíte si rady a trpíte nedostatkem vnitřní rovnováhy? Jste ve stresu? Není se čeho bát, nejste na to sami. Existují mezi námi totiž lidé, kteří se věnují koučinku a dokáží vám s osobním rozvojem pomoci.

Schopnost komunikace s lidmi, vnitřní rovnováhy a užívání si života plnými doušky jsou základní stavební kameny spokojeného a šťastného života. Stav vnitřní pohody se odráží ve všech osobnostních i profesních sférách našeho života. Občas se ale každému z nás stane, že se necítíte dobře, stresuje se a vlastně ani pořádně neví, kam ve svém životě dál a takzvaně tápe. Není hanbou se s tímto problémem obrátit na jinou osobu, která vám s vaším osobnostním rozvojem pomůže. V dnešní době existuje velké množství profesionálů, kteří se osobnímu koučinku věnují a s vaším problémem vám pomohou.

Psychoterapie není sprosté slovo, a rozhodně z vás automaticky nedělá “blázna”, jak by si mohl někdo myslet, právě naopak. Velmi napomáhá ke zdraví naší duše a ačkoliv se říká, že ve zdravém těle, zdravý duch, tak si troufám tvrdit, že je to právě naopak. 

Při návštěvě osobnostního kouče vás čeká příjemná konverzace s člověkem, který vás chápe. Empaticky bude naslouchat vašemu vyprávění, a rozhodně vás nebude ani soudit či hodnotit. Základem správné terapie je respekt a motivace k životní cestě.

Společně se pokusíte najít řešení vašeho problému přímo od příčiny. Při konzultacích se kouč nezabývá tedy pouze důsledky, ale hlavně důvodem kvůli kterému se klient do nepříjemné situace dostal. Povětšinou je totiž uvědomění si příčiny tím nejdůležitějším k vyřešení problému. Nic nefunguje jednotlivě, ale všechno na všem závisí a existuje jako celek. Pro další informace stačí navštívit stránky tvujosobnirozvoj.cz.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit