Zpěvačka hitu ”Bitch Better Have My Money” před chvílí oznámila svůj už v pořadí třetí pražský koncert v rámci svého ANTI turné. Rihanna v Praze vystoupí 26. července.

Dvacetisedmiletá zpěvačka Rihanna původem z Barbadosu právě před pár hodinami oznámila svoje nové turné po Severní Americe a Evropě, v rámci jehož se představí i pražskému publiku, a to dne 26. července 2016 v Synot Tip Areně.

Na oznámení nového turné by nebylo nic tak divného, kdyby nás ale Rihanna už rok nenapínala s nástupcem již tři roky starého alba Unapologetic, z kterého vzešly hity jako Diamonds nebo Stay.

Podle posledních informací by ale nové album s názvem ANTI měla vydat ještě do konce letošního roku a neměly by na něm chybět songy jako American Oxygen, FourFiveSeconds s Kanye Westem a Paul McCartneym či už zmíněný hit Bitch Better Have My Money, ke kterému natočila kontroverzní videoklip plný nahoty a krve.

Pokud tedy nevíte, co k Vánocům, tak lístky na Rihannin koncert se začnou prodávat již 3. prosince. A pokud si koupí nejste jistí, tak podle oficiálního prohlášení by jí měly předskokany na evropské části turné dělat rapové a R&B hvězdy Big Sean a The Weeknd. To už zní přece lákavě, ne?

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE