Zpěvačka hitu ”Bitch Better Have My Money” před chvílí oznámila svůj už v pořadí třetí pražský koncert v rámci svého ANTI turné. Rihanna v Praze vystoupí 26. července.

Dvacetisedmiletá zpěvačka Rihanna původem z Barbadosu právě před pár hodinami oznámila svoje nové turné po Severní Americe a Evropě, v rámci jehož se představí i pražskému publiku, a to dne 26. července 2016 v Synot Tip Areně.

Na oznámení nového turné by nebylo nic tak divného, kdyby nás ale Rihanna už rok nenapínala s nástupcem již tři roky starého alba Unapologetic, z kterého vzešly hity jako Diamonds nebo Stay.

Podle posledních informací by ale nové album s názvem ANTI měla vydat ještě do konce letošního roku a neměly by na něm chybět songy jako American Oxygen, FourFiveSeconds s Kanye Westem a Paul McCartneym či už zmíněný hit Bitch Better Have My Money, ke kterému natočila kontroverzní videoklip plný nahoty a krve.

Pokud tedy nevíte, co k Vánocům, tak lístky na Rihannin koncert se začnou prodávat již 3. prosince. A pokud si koupí nejste jistí, tak podle oficiálního prohlášení by jí měly předskokany na evropské části turné dělat rapové a R&B hvězdy Big Sean a The Weeknd. To už zní přece lákavě, ne?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit