Nákupní galerie Myslbek ve spolupráci s Kontem Bariéry převléká na podzim do nového kabátu svůj tradiční projekt „Pečení pro děti“, který funguje v pasáži již neuvěřitelných 16 let. Nový formát nese název Dobro+Ty pro charitu, a tak vhodně vystihuje hlavní dobročinný rozměr akce, který zůstává stejný. Cílem je pravidelně udělat radost jak zákazníkům Myslbeku v podobě chutných cukrářských výrobků či pečiva, tak Kontu Bariéry, které více než dvacet let pomáhá lidem s handicapem , aby jejich život byl snadnější a pohodlnější. 

Dobročinná akce Dobro+Ty pro charitu se bude konat přímo v pasáži Myslbek pravidelně, a to jednou za dva měsíce. Každá akce bude mít své originální pojetí i specifické téma. V rámci projektu budou mít zákazníci například možnost seznámit se zdravou výživou, ochutnat dobroty napečené známými osobnostmi a jejich zakoupením přispět dobrovolnou částkou na konkrétní projekty, lidi s postižením, kterým Konto Bariéry pomáhá. Nákupní galerie Myslbek dále také plánuje mimo jiné s tímto charitativním projektem svou účast na populárním Apetit Pikniku.

DOBROT+TY_PRO_CHARITU_NGM

Ředitelka Konta Bariéry Božena Jirků nový formát projektu vítá: „Jsem moc ráda, že se vracíme na známou adresu k přátelům z pasáže Myslbek. Náš projekt „Dobro+Ty pro charitu“ má zbrusu nové partnery – dodavatele skvělého pečiva a cukrářských výrobků. Napečou dokonce i dámy z našeho seniorského projektu! Co se však nemění, je smysl a podstata projektu – dobrovolným příspěvkem za pečivo pomůžete konkrétním klientům Konta Bariéry. Proto přijďte, oslaďte si život a pomozte.“

Konto_Bariery_lg

První akce v nové podobě proběhne již v sobotu 28. 11. 2015. K ochutnání budou domací dobroty z bezlepkové cukrárny a také z pekařství Jana Maška. Výtěžek z tohoto dne půjde na sourozence Pavla a Dominika. Oba chlapci se narodili s těžkou mozkovou obrnou, Pavel má přidružené těžké mentální postižení a Dominik epilepsii. Péče o chlapce je pro rodinu náročná, bez osobní asistence se rodina při návštěvě lékařů neobejde, proto se Myslbek v rámci akce „Dobro+Ty pro charitu“ společně s Kontem Bariéry rozhodl podpořit právě tuto rodinu. Výtěžek sbírky Dobro+Ty pro Charitu bude věnován sourozencům Pavlovi a Dominikovi na přispění služby osobní asistence.

Radost z chutných dobrot se v Myslbeku rovná radosti těch, kteří pomoc potřebují. Smysluplný projekt „Dobrot+Ty pro charitu“ startuje!


MYLSBEK_OFFICE

O NÁKUPNÍ GALERII MYSLBEK

Nákupní galerie Myslbek je pasáž mezi Novým a Starým Městem, která spojuje rušnou ulici Na Příkopě s Ovocným trhem. Tato relaxační nákupní zóna nabízí širokou nabídku světových módních značek, kvalitní obuvi, doplňků, ale i příjemné občerstvení v UGOVĚ SALATERII, UMAMI Sushi a Pizze Coloseum. Najdete tu exkluzivní kolekce značek Guess, GANT, Michael Kors, T.M.Lewin, H&M, Pepe Jeans, Calvin Klein Underwear a dalších, ale i Intersport či butik s dětskou módou Petit Bateau.

Galerie je otevřená každý den od 8.30 do 22 hodin a těší se na Vaši návštěvu!

 

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit