Nákupní galerie Myslbek ve spolupráci s Kontem Bariéry převléká na podzim do nového kabátu svůj tradiční projekt „Pečení pro děti“, který funguje v pasáži již neuvěřitelných 16 let. Nový formát nese název Dobro+Ty pro charitu, a tak vhodně vystihuje hlavní dobročinný rozměr akce, který zůstává stejný. Cílem je pravidelně udělat radost jak zákazníkům Myslbeku v podobě chutných cukrářských výrobků či pečiva, tak Kontu Bariéry, které více než dvacet let pomáhá lidem s handicapem , aby jejich život byl snadnější a pohodlnější. 

Dobročinná akce Dobro+Ty pro charitu se bude konat přímo v pasáži Myslbek pravidelně, a to jednou za dva měsíce. Každá akce bude mít své originální pojetí i specifické téma. V rámci projektu budou mít zákazníci například možnost seznámit se zdravou výživou, ochutnat dobroty napečené známými osobnostmi a jejich zakoupením přispět dobrovolnou částkou na konkrétní projekty, lidi s postižením, kterým Konto Bariéry pomáhá. Nákupní galerie Myslbek dále také plánuje mimo jiné s tímto charitativním projektem svou účast na populárním Apetit Pikniku.

DOBROT+TY_PRO_CHARITU_NGM

Ředitelka Konta Bariéry Božena Jirků nový formát projektu vítá: „Jsem moc ráda, že se vracíme na známou adresu k přátelům z pasáže Myslbek. Náš projekt „Dobro+Ty pro charitu“ má zbrusu nové partnery – dodavatele skvělého pečiva a cukrářských výrobků. Napečou dokonce i dámy z našeho seniorského projektu! Co se však nemění, je smysl a podstata projektu – dobrovolným příspěvkem za pečivo pomůžete konkrétním klientům Konta Bariéry. Proto přijďte, oslaďte si život a pomozte.“

Konto_Bariery_lg

První akce v nové podobě proběhne již v sobotu 28. 11. 2015. K ochutnání budou domací dobroty z bezlepkové cukrárny a také z pekařství Jana Maška. Výtěžek z tohoto dne půjde na sourozence Pavla a Dominika. Oba chlapci se narodili s těžkou mozkovou obrnou, Pavel má přidružené těžké mentální postižení a Dominik epilepsii. Péče o chlapce je pro rodinu náročná, bez osobní asistence se rodina při návštěvě lékařů neobejde, proto se Myslbek v rámci akce „Dobro+Ty pro charitu“ společně s Kontem Bariéry rozhodl podpořit právě tuto rodinu. Výtěžek sbírky Dobro+Ty pro Charitu bude věnován sourozencům Pavlovi a Dominikovi na přispění služby osobní asistence.

Radost z chutných dobrot se v Myslbeku rovná radosti těch, kteří pomoc potřebují. Smysluplný projekt „Dobrot+Ty pro charitu“ startuje!


MYLSBEK_OFFICE

O NÁKUPNÍ GALERII MYSLBEK

Nákupní galerie Myslbek je pasáž mezi Novým a Starým Městem, která spojuje rušnou ulici Na Příkopě s Ovocným trhem. Tato relaxační nákupní zóna nabízí širokou nabídku světových módních značek, kvalitní obuvi, doplňků, ale i příjemné občerstvení v UGOVĚ SALATERII, UMAMI Sushi a Pizze Coloseum. Najdete tu exkluzivní kolekce značek Guess, GANT, Michael Kors, T.M.Lewin, H&M, Pepe Jeans, Calvin Klein Underwear a dalších, ale i Intersport či butik s dětskou módou Petit Bateau.

Galerie je otevřená každý den od 8.30 do 22 hodin a těší se na Vaši návštěvu!

 

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?