Informovali jsme vás o koncertě Machine Gun Kellyho v rámci “Road Trippin Toure”, který se konečně uskutečnil tuto neděli. Rozhodně to nebylo peklo ve špatném slova smyslu, naopak. Takovou rapovou nálož Praha už dlouhou dobu nezažila. Zde máte náš report!

Barbora Hrdá / fotograf
fotograf: Barbora Hrdá

Víc jak půl hodiny před samotným otevřením dvěří do Fóra Karlín byl nastoupen obrovský štrůdl nedočkavých fanoušků, kteří očekávali od své ikony to nejlepší. Hned po otevření jsme zaujmuli místa. Předskokanem pro Machine Gun Kellyho byl český rapper Marpo s celým svým Troublegangem a v rámci možností s menší trémou odehrál svůj kvalitní koncert. Jediné, co bych si dovolil říct, že jsme byli trochu zklamaní chováním některých fanoušků, kteří se chtěli ještě před vystoupením mezi sebou nejmíň desetkrát poprat a kazili zážitek spoustě lidí, kteří se těšili čistě na hudbu.

Machine Gun Kelly přišel na pódium za doprovodu živé hudby a celou svou hodinu a půl trvající show odstartoval písní Spotlight. Velká část koncertu byla založena na nové desce General Admission, jmenovitě songy jako například Alpha Omega, Bad Motherf*cker, World Series, Gone a spousta dalších. Stejně tak celá show byla propojena deskou Lace Up, z které hrál ty nejznámější hity. Skvělým zpestřením byla jeho kytarová sóla. Dále pak při tracku Wild Boy a Till I Die vytvořil čísté peklo na zemi. Lidé padající na zem a nekompromisní moshpit. Již v polovině koncertu člověk myslel, že zkolabuje. Každopádně to za to stálo a jeden z obrovských zážitků si nesměl nechat ujít nikdo z Machine Gun Kellyho rodiny fanoušků.

Barbora Hrdá / fotograf
fotograf: Barbora Hrdá

Jsme vděční pořadatelům za přesunutí koncertu z klubu Roxy do násobně většího Fóra Karlín a taktéž za zprostředkování tak silné show. Mohli jste se potkat s několika lidma z československé scény, kteří byli také uchváceni jeho vystoupením. Od Separa přes Sharlotu až po Ektora nebo Konexe. Snad u nás MGK nebyl naposled. Lace Up!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit