Tom Ford představuje s pomocí fotografa Nick Knighta a zpěvačky Lady GaGa novou kolekci pro jaro a léto 2016.

Tom Ford se proslavil svojí prací pro módní dům Gucci, ze kterého vzešla jeho samotná oceňovaná značka. A aby toho nebylo málo, tak si všestranně nadaný Ford vzal do rukou i filmové odvětví, když natočil na Oscara nominovaný snímek A Single Man.

Tentokrát je ale zpátky s novou kolekcí jeho značky ”Tom Ford” pro jaro/léto 2016, kdy se nechal inspirovat 70. léty a o pomoc požádal Gagu a dlouholetého spolupracovníka, fotografa Nick Knighta, jehož tvorba v rámci SHOWstudia budí jak pochvalu ze všech stran, tak i značnou kontroverzi.

A jak vlastně pomohli? Gaga přezpívala funky song I Want Your Love, na jehož produkci se podílel sám Nile Rodgers, který song nahrál už v roce 1979 se svojí původní kapelou Chic, jež má za sebou řadu hitů včetně Le Freak nebo Good Times. Nick Knight k tomu celému natočil jednoduchý, za to ale velmi energický videoklip.

Ve studiu dal dohromady partu modelek a modelů, mezi kterými nechybí například teprve sedmnáctiletý Lucky Blue Smith. Nechal je tančit na již zmíněný song, aby se k nim vzápětí přidala i Gaga. Ta sice nikdy nebude přirozeně krásná, ale svůj sex-appeal dokáže dobře prodat, čemuž jen pomáhá vybělené obočí.

Shrnuto a podtrženo. Tom Ford navrhl skvělou kolekci, Nick Knight k tomu natočil skvělé video a Gaga nazpívala skvělou píseň.