Tom Ford představuje s pomocí fotografa Nick Knighta a zpěvačky Lady GaGa novou kolekci pro jaro a léto 2016.

Tom Ford se proslavil svojí prací pro módní dům Gucci, ze kterého vzešla jeho samotná oceňovaná značka. A aby toho nebylo málo, tak si všestranně nadaný Ford vzal do rukou i filmové odvětví, když natočil na Oscara nominovaný snímek A Single Man.

Tentokrát je ale zpátky s novou kolekcí jeho značky ”Tom Ford” pro jaro/léto 2016, kdy se nechal inspirovat 70. léty a o pomoc požádal Gagu a dlouholetého spolupracovníka, fotografa Nick Knighta, jehož tvorba v rámci SHOWstudia budí jak pochvalu ze všech stran, tak i značnou kontroverzi.

A jak vlastně pomohli? Gaga přezpívala funky song I Want Your Love, na jehož produkci se podílel sám Nile Rodgers, který song nahrál už v roce 1979 se svojí původní kapelou Chic, jež má za sebou řadu hitů včetně Le Freak nebo Good Times. Nick Knight k tomu celému natočil jednoduchý, za to ale velmi energický videoklip.

Ve studiu dal dohromady partu modelek a modelů, mezi kterými nechybí například teprve sedmnáctiletý Lucky Blue Smith. Nechal je tančit na již zmíněný song, aby se k nim vzápětí přidala i Gaga. Ta sice nikdy nebude přirozeně krásná, ale svůj sex-appeal dokáže dobře prodat, čemuž jen pomáhá vybělené obočí.

Shrnuto a podtrženo. Tom Ford navrhl skvělou kolekci, Nick Knight k tomu natočil skvělé video a Gaga nazpívala skvělou píseň.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit