Prague Fashion Week nám už neklidně přešlapává z místa na místo ve svých tanečních kramflecích před vraty našeho skromného statku a stejně jako jsme se toho tanečku chopili minule s NobodyListen x ODIVI kolekcí, i teď netrpělivě čekal, s jakou čtverylkou vyrukujeme tentokráte.

I tentokrát jsme zůstali u tématu fashion clashe, který představuje spojení streetwearu a couture aka krejčoviny, návrhářství. Poslední léta totiž znamenala strmý vzlet jak pro streetwear fashion, tak pro streetwear a urban kulturu obecně. Sneakers uvidíte na červeném koberci čím dál častěji, a to díky lidem jako ASAP Rocky nebo Kanye West, který svoje grail´d tenisky párujou s Balenciagou nebo díky kterýmž Alexandera Wanga znaj i kluci z hoodu v North Face větrovkách 🙂

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit