Protože nás sledujete i na Slovensku, což nás velice těší, přinášíme vám pozvánku na výstavu autora Stana Macka, která se bude konat právě v hlavní slovenské metropoli – Bratislavě. Při příležitosti této události vznikl krátký promo film, ke kterému udělala hudbu dvojice VR/NOBODY.

Tento promo film pod režií mladého Šimona Snopka, 17 letého fotografa a režiséra ze Slovenska, ukazuje na témata, která Stano Macko řeší během své vlastní tvorby, ať už se jedná o vyjádření formou malby nebo ilustrace. Zároveň odráží dnešní generaci, které je autor součástí.

Stano Macko – PULSE (music by VR/NOBODY)

Výstava PULSE proběhne v období od 18. do 30. srpna 2015 na adrese Laurinskej 14, Bratislava v 7. poschodí budovy, kde sídlí Urban House. Poslední den, tedy v neděli 30. srpna, se bude konat speciální event labelu I LOVE PARTY PRODUCTION, které je Stano Macko členem.

Zdravíme na Slovensko a užijte si výstavu!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?