Protože nás sledujete i na Slovensku, což nás velice těší, přinášíme vám pozvánku na výstavu autora Stana Macka, která se bude konat právě v hlavní slovenské metropoli – Bratislavě. Při příležitosti této události vznikl krátký promo film, ke kterému udělala hudbu dvojice VR/NOBODY.

Tento promo film pod režií mladého Šimona Snopka, 17 letého fotografa a režiséra ze Slovenska, ukazuje na témata, která Stano Macko řeší během své vlastní tvorby, ať už se jedná o vyjádření formou malby nebo ilustrace. Zároveň odráží dnešní generaci, které je autor součástí.

Stano Macko – PULSE (music by VR/NOBODY)

Výstava PULSE proběhne v období od 18. do 30. srpna 2015 na adrese Laurinskej 14, Bratislava v 7. poschodí budovy, kde sídlí Urban House. Poslední den, tedy v neděli 30. srpna, se bude konat speciální event labelu I LOVE PARTY PRODUCTION, které je Stano Macko členem.

Zdravíme na Slovensko a užijte si výstavu!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit