Co byste dělali, kdybyste vyhráli 2 miliardy korun, 90 miliónů eur? Zřejmě vás napadají různé možnosti, jak s takovouto neuvěřitelnou částkou naložit. Nad tím musel přemýšlet i Čech, který v květnu vyhrál rekordní sumu v Eurojackpotu, přesně 2,466 miliardy, poté, co si na východě Čech vsadil tiket za 400 Kč a překonal tak dosavadní rekord 1,7 milardy, který padl ve Finsku. Co s touto výhrou udělal? Čtěte dál!

Ve spoustě nejen tuzemských médiích se psalo o této neuvěřitelné výhře, slovo Eurojackpot bylo všude. Každý, kdo si o této výhře přečetl, musel snít o tom, co by s takovými pěnezi dělal. Někdo by je rozházel za luxusní domy, auta, oblečení, žil by si na vysoké noze. Ti rozvážnější by šetřili, investovali a něco třeba darovali na charitu či jiné dobročinné účely. A někdo…by se těchto pěnez zkrátka vzdal.

Na internetu se po několika týdnech, co se výherce stále nepřihlásil a začaly se objevovat různé spekulace, kdo výherce je a co s ním je, objevilo šokující video. Ve videu s pozměněným hlasem promlouvá údajný výherce, do tváře mu nevidíme. Říká, jak se bojí toho, že s takovými pěnezi by se mu změnil život tak, jak by si nepřál, z kamarádů a známých by se stali pouze ti, kteří by po něm požadovali peníze. Následně na tiketu ukazuje čísla 12, 14, 18, 38, 46, 9 a 10, která skutečně byla výherní, a před kamerou tiket spálí.

Otázka, kterou si zřejmě každý po zhlédnutí videa položí, je, zda je video skutečné, nebo se jedná o podvrh.

Co si o tom myslíte vy?  Je to podvrh či nikoliv? Kroutíte nad výhercovým činem hlavou, nebo to, co udělal, chápete? Komentujte!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit