Co byste dělali, kdybyste vyhráli 2 miliardy korun, 90 miliónů eur? Zřejmě vás napadají různé možnosti, jak s takovouto neuvěřitelnou částkou naložit. Nad tím musel přemýšlet i Čech, který v květnu vyhrál rekordní sumu v Eurojackpotu, přesně 2,466 miliardy, poté, co si na východě Čech vsadil tiket za 400 Kč a překonal tak dosavadní rekord 1,7 milardy, který padl ve Finsku. Co s touto výhrou udělal? Čtěte dál!

Ve spoustě nejen tuzemských médiích se psalo o této neuvěřitelné výhře, slovo Eurojackpot bylo všude. Každý, kdo si o této výhře přečetl, musel snít o tom, co by s takovými pěnezi dělal. Někdo by je rozházel za luxusní domy, auta, oblečení, žil by si na vysoké noze. Ti rozvážnější by šetřili, investovali a něco třeba darovali na charitu či jiné dobročinné účely. A někdo…by se těchto pěnez zkrátka vzdal.

Na internetu se po několika týdnech, co se výherce stále nepřihlásil a začaly se objevovat různé spekulace, kdo výherce je a co s ním je, objevilo šokující video. Ve videu s pozměněným hlasem promlouvá údajný výherce, do tváře mu nevidíme. Říká, jak se bojí toho, že s takovými pěnezi by se mu změnil život tak, jak by si nepřál, z kamarádů a známých by se stali pouze ti, kteří by po něm požadovali peníze. Následně na tiketu ukazuje čísla 12, 14, 18, 38, 46, 9 a 10, která skutečně byla výherní, a před kamerou tiket spálí.

Otázka, kterou si zřejmě každý po zhlédnutí videa položí, je, zda je video skutečné, nebo se jedná o podvrh.

Co si o tom myslíte vy?  Je to podvrh či nikoliv? Kroutíte nad výhercovým činem hlavou, nebo to, co udělal, chápete? Komentujte!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?