Chceš být King nebo Queen sobotního večera? V tom případě si nenech ujít Ples SOBJE v Royal Theatre & Club Chic. Hravá noc se tam ponese v dekadentním duchu “Co je příjemné, je i přípustné”.

Za surrealistickými radovánkami plesu stojí Iva (ODIVI) Burkertová a Tereza Plašilová značky SOBJE. Letošního ročníku s tématem Kings & Queens se zúčastní ty nejzajímavější osobnosti ze současné módní, umělecké, herecké, designerské a hudební scény.

O nezapomenutelnou party se postará francouzské duo Haute se svou směsí Electronic R&B a Soulful Popu. Zahraje i slovenský hudebník FVLCRVMa DJ NRMN. Korunované femme queens Monina a Ginger z “Rrrr Show” by Tukan předvedou dekadentní smart-fun performance a chybět nebude ani hudební vystoupení Terezie Kovalové.

V sobotu buď kým chceš, dělej, co je ti příjemné, sežeň kreativní masku, vyraž na dekadentní ples a ukaž, kdo tu vládne.

DRESS CODE

Creative black tie v barvách černá, stříbrná, zlatá a hermelín + MASKA

(důležitá informace – bez masky a dress codu není možnost na ples vstoupit)

ČAS

6. dubna 20:00 – 3:00

MÍSTO

Royal Theatre & Club Chic

LÍSTKY

gouout.cz

FACEBOOK EVENT

https://www.facebook.com/events/1776585042445594/

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit