Chceš být King nebo Queen sobotního večera? V tom případě si nenech ujít Ples SOBJE v Royal Theatre & Club Chic. Hravá noc se tam ponese v dekadentním duchu “Co je příjemné, je i přípustné”.

Za surrealistickými radovánkami plesu stojí Iva (ODIVI) Burkertová a Tereza Plašilová značky SOBJE. Letošního ročníku s tématem Kings & Queens se zúčastní ty nejzajímavější osobnosti ze současné módní, umělecké, herecké, designerské a hudební scény.

O nezapomenutelnou party se postará francouzské duo Haute se svou směsí Electronic R&B a Soulful Popu. Zahraje i slovenský hudebník FVLCRVMa DJ NRMN. Korunované femme queens Monina a Ginger z “Rrrr Show” by Tukan předvedou dekadentní smart-fun performance a chybět nebude ani hudební vystoupení Terezie Kovalové.

V sobotu buď kým chceš, dělej, co je ti příjemné, sežeň kreativní masku, vyraž na dekadentní ples a ukaž, kdo tu vládne.

DRESS CODE

Creative black tie v barvách černá, stříbrná, zlatá a hermelín + MASKA

(důležitá informace – bez masky a dress codu není možnost na ples vstoupit)

ČAS

6. dubna 20:00 – 3:00

MÍSTO

Royal Theatre & Club Chic

LÍSTKY

gouout.cz

FACEBOOK EVENT

https://www.facebook.com/events/1776585042445594/

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE