ONE WEEKEND WITH DALYB PT.1

Na kanálu F*CK THEM vyšlo video z prvního víkendu projektu ONE WEEK WITH DALYB.

První díl se odehrál v Hřiměždicích, kde Dalyb odehrál svůj set v rámci LIFE IS PORNO stage na festivalu HIGH JUMP.

5

Jednalo se také o jedinou zastávku projektu, která úplně nezapadla do onoho konceptu ilegálních party, které budou pro lidi zadarmo.

Hned druhý den se v tomto duchu pokračovalo v Brně na místě zvaném Malá Amerika, kam přišlo více než 150 lidí a vytvořili opravdu skvělou atmosféru.

Ve videu je vidět opravdu hodně emocí i například únava doháněná spánkem v autě, který opravdu není moc příjemný, ale když v autě máte mini-TV, zvedne vám to rozhodně aspoň trochu náladu.

3

Další zastávky a přesná místa s časem konání sledujte na Instagramu @fckthemcom, proto nepřestávejte lovit netradiční párty a sledujte, kde tuto párty budete moci v nejbližší době navštívit i vy!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit