Známá a úspěšná návrhářka a #NikeWomen Iva Burkertová aka Odivi, si pro vás tentokrát připravila něco jiného než novou kolekci. Spolu s NikeRunning Vám přináší inspiraci na její oblíbenou běžeckou trasu centrem Prahy. Stačí jen vyběhnout s mobilem v kapse ke kavárně SmetanaQ, odstartovat běh a vydat se do ulic. Pustit si k tomu můžete její oblíbené playlisty a poznávat Ivy oblíbená místa.

Iva Burkertová je mladá návrhářka a zakladatelka úspěšné módní značky Odivi, kterou světu představila už ve svých 19 letech. Ne nadarmo byla se svou tvorbou u oslav Nike Beautiful x Powerful kolekcí a stala se tváří NikeWomen. Ale, aby Iva představila nejen svůj um, ale i něco málo ze sebe, jako aktivní běžkyně pro všechny milovníky běhu připravila speciální 5km trasu, kterou ráda běhá. Odstartovat můžete kdykoli od budovy SmetanaQ vedle FAMU, kde má Iva svůj ateliér. Jakmile dorazíte na místo a vyhledáte nike.com/nabrezi, běh odemknete a vydáte se na virtuální běžeckou prohlídku po pražském nábřeží. Trochu se u ní zapotíte, ale zároveň se dozvíte o návrhářce Ivě něco víc, nejen, jaká jsou její oblíbená místa (kavárny, obchody, památky) a proč, ale také jaká hudba ji při běhu inspiruje.

Iva aktuálně testuje nejnovější model běžeckých bot Nike Air VaporMax kolekci Day To Night. Jedná se o nejlehčí Air Maxy a běhá se v nich jako po vzduchu. Jsou inspirovány proměnlivými barvami oblohy, které při Odivy běhu můžete v různých časech zahlédnout také.

Objevte místa, kde běhá nejraději návrhářka Iva Odivi, a poslouchejte hudbu, která ji inspiruje na každém kroku.

Více najdete na nike.com/nabrezi.