V pořadí čtvrtý The Color Run se kvapem blíží. Už 16. června ve 14.00 se všichni běžci, neběžci, dospělí i dětí můžou těšit na den plný zábavy, sportu a pestrého doprovodného porgramu 🙂

Letošní barevné šílenství bude oslavovat hrdiny. Bez moderátora a filmového režiséra Jakuba Koháka by to samozřejmě nešlo, k němu se připojí modelka Veronika Kašáková a svůj první venkovní koncert odehraje Bára Poláková. Pro zájemce tady máme slevový kupón na nákup vstupenek 🙂JAK uplatnit slevu?

Stačí jen při registraci v přihlašovací tabulce zadat tento unikátní kód a sleva 200,- Kč na lupen je tvoje! Pozor, akce platí jen do 14. června!

Kód: TCRCZECHMAG

The Color Run 2018

Kdy: sobota 16. června 14.00

Kde: Výstaviště Holešovice

Více informací najdeš na www.thecolorrun.cz.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?