Je to tak, červencovým Brandnoozboxem léto nezačíná, ani nekončí. Stačí si jen sednout do parku a vychutnávat si ho plnými doušky. Čeho že? Boxu nebo léta? Obojího! Jdeme se podívat, co se skrývá pod víčkem…

Rio Mare Grilovaná makrela (89,90,-)

Za nás asi nejlepší věc od Rio Mare. Grilovaná makrela naložená v barbecue omáčce. Jsou to velké kusy masa v příjemné nepřesolené omáčce.

Boneco Steaková hořčice (28,90,-)

Kdo neholduje grilovacím omáčkám, možná dá přednost právě této hořčici. Obsahuje nedrcená semínka hořčice a kousky červené papriky a chuť je trochu nakyslá.  Hodí se k masu, k párkům do marinád…

Havlík Tyčinky se sýrem a solí (12,90,-)

K televizi a filmu ideální věc. Sýr z nich moc cítit nebyl, ale i tak se po nich jen zaprášilo.

Racio BIO Kukuřičné chlebíčky (28,-)

Tyhle bio chlebíčky určitě ocení hlavně vegani a bezlepkáři. My je ještě neochutnali. Zrovna nebylo nic po ruce a jen tak samotné jsme si je prostě dát nechtěli.  

Mattoni Spritz (18,90,-)

Alkoholický nápoj Aperol Spritz patří v tuzemsku mezi stálice a třeba v Praze na náplavce ho najdete na každém kroku. Nám tahle nealko varianta přišla dost v poho! Není tak hořká jako originál, ale zase v ní nejsou tolik cítit pomeranče. 

Jupí Koktejl sirup Mai-Tai (59,90,-)

Alkoholický nápoj Řada sirupů připomínající chutě alkoholických nápojů známe velmi dobře. Jupí jako koktejl Mai-Tai sice nechutná, ale pije se příjemně. Co ale pořád marně hledáme, je podíl ovocné složky.

Efko BBQ Sušená rajčata krájená (42,90,-)

Sušená rajčata v oleji chutnají jen určité části lidí, alespoň těch co mám ve svém okolí. V tomhle případě jde o barbecue verzi. Nám to prostě chutnalo!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit