Je to tak, červencovým Brandnoozboxem léto nezačíná, ani nekončí. Stačí si jen sednout do parku a vychutnávat si ho plnými doušky. Čeho že? Boxu nebo léta? Obojího! Jdeme se podívat, co se skrývá pod víčkem…

Rio Mare Grilovaná makrela (89,90,-)

Za nás asi nejlepší věc od Rio Mare. Grilovaná makrela naložená v barbecue omáčce. Jsou to velké kusy masa v příjemné nepřesolené omáčce.

Boneco Steaková hořčice (28,90,-)

Kdo neholduje grilovacím omáčkám, možná dá přednost právě této hořčici. Obsahuje nedrcená semínka hořčice a kousky červené papriky a chuť je trochu nakyslá.  Hodí se k masu, k párkům do marinád…

Havlík Tyčinky se sýrem a solí (12,90,-)

K televizi a filmu ideální věc. Sýr z nich moc cítit nebyl, ale i tak se po nich jen zaprášilo.

Racio BIO Kukuřičné chlebíčky (28,-)

Tyhle bio chlebíčky určitě ocení hlavně vegani a bezlepkáři. My je ještě neochutnali. Zrovna nebylo nic po ruce a jen tak samotné jsme si je prostě dát nechtěli.  

Mattoni Spritz (18,90,-)

Alkoholický nápoj Aperol Spritz patří v tuzemsku mezi stálice a třeba v Praze na náplavce ho najdete na každém kroku. Nám tahle nealko varianta přišla dost v poho! Není tak hořká jako originál, ale zase v ní nejsou tolik cítit pomeranče. 

Jupí Koktejl sirup Mai-Tai (59,90,-)

Alkoholický nápoj Řada sirupů připomínající chutě alkoholických nápojů známe velmi dobře. Jupí jako koktejl Mai-Tai sice nechutná, ale pije se příjemně. Co ale pořád marně hledáme, je podíl ovocné složky.

Efko BBQ Sušená rajčata krájená (42,90,-)

Sušená rajčata v oleji chutnají jen určité části lidí, alespoň těch co mám ve svém okolí. V tomhle případě jde o barbecue verzi. Nám to prostě chutnalo!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?