Pro fanoušky rapu a hip hopu je podzim vskutku nabitý zajímavými koncerty. Jako další na seznam se řadí Ghostface Killah z legendárního Wu-Tangu. Ghost se do Česka vrací po dvou letech, naposledy jsme ho mohli vidět na Hip Hop Kempu, kde svými syrovými punchlines “zapálil” hlavní stage.

Legendární americké uskupení Wu-Tang Clan zřejmě není třeba představovat. Jsou definicí rapu – legendy, zabijáci, co nedávají nic zadarmo. Ghostface je jedním ze základních stavebních prvků celé kapely. Na kontě má 10 sólových alb, klasiky jako Ironman, Supreme Clientel nebo FishScale. S Wu-Tangem vydal dalších 6 a většina definuje pravý rap dodnes. Na Hip Hop Kempu v roce 2015 předvedl skvělou show bez žádnejch zbytečnejch řečiček, prostě zabíjel a věřím, že v Lucerně tomu nebude jinak.

Každý fanoušek rapu by měl dorazit a zažít historii na vlastní uši, větší klasiky prostě není a za několik let můžete vyprávět, že jste zažili legendu – Ghostface Killah.

Lístky jsou v prodeji v síti GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal nebo na webu Lucerna Music Bar. Více informací na facebookové události.