Pro fanoušky rapu a hip hopu je podzim vskutku nabitý zajímavými koncerty. Jako další na seznam se řadí Ghostface Killah z legendárního Wu-Tangu. Ghost se do Česka vrací po dvou letech, naposledy jsme ho mohli vidět na Hip Hop Kempu, kde svými syrovými punchlines “zapálil” hlavní stage.

Legendární americké uskupení Wu-Tang Clan zřejmě není třeba představovat. Jsou definicí rapu – legendy, zabijáci, co nedávají nic zadarmo. Ghostface je jedním ze základních stavebních prvků celé kapely. Na kontě má 10 sólových alb, klasiky jako Ironman, Supreme Clientel nebo FishScale. S Wu-Tangem vydal dalších 6 a většina definuje pravý rap dodnes. Na Hip Hop Kempu v roce 2015 předvedl skvělou show bez žádnejch zbytečnejch řečiček, prostě zabíjel a věřím, že v Lucerně tomu nebude jinak.

Každý fanoušek rapu by měl dorazit a zažít historii na vlastní uši, větší klasiky prostě není a za několik let můžete vyprávět, že jste zažili legendu – Ghostface Killah.

Lístky jsou v prodeji v síti GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal nebo na webu Lucerna Music Bar. Více informací na facebookové události.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit