Letošní jaro a léto bude patřit všem odvážným a těm, kdo se nebojí vykročit z davu ve stylovém páru bot, jež nikdo nepřehlédne. V kolekcích Baťa na sezónu jaro/léto 2018, najdete modely v jemných pastelových tónech a také designové kousky s květinovými vzory a výrazným zdobením.

V dámské řadě nechybí ani kousky doplněné zlatými a stříbrnými detaily a kolekce jako City Girl, Let Me Shine nebo Art Sneakers ovládly nejenom ošperkované tenisky, ale i pantofle nebo výrazné boty na vysokých podpatcích. Mezi trendy letošního jara u Bati nechybí výšivky, květiny a lehká extravagance.

Skvělým doplňkem při nejrůznějších dobrodružstvích jsou tenisky z kolekce Rule Breaker, které jsou všechno, jen ne všední. S lehkostí sobě vlastní kombinují cvočky, výšivky, květiny, nášivky, společně s příjemným materiálem a ještě příjemnější cenou.

V pánské obuvi pak už jen názvy kolekcí City Tramp, Chilled Out, Smooth Sailor nenechají nikoho na pochybách, jakým směrem se trendy pro nadcházející sezonu ubírají. Lehké, kvalitní a nadčasové boty v šedých, béžových, modrých či zelených tónech, pohodlná vycházková obuv a vzdušné, odolné a moderní boty. Tomu neodolá žádný muž dnešní doby, který proplouvá životem s lehkostí a sebevědomím. V pánské kolekci nechybí ani oblekové boty z kvalitní italské kůže v nadčasové hnědé a černé variantě.

Dlouhodobou prioritou značky jsou kvalitní materiály, funkční technologie a perfektní zpracování dětské obuvi. Kolekce pro princezny a malé prince obsahují modely pro každý den a volný čas. Kolekce pro jaro/léto 2018 koupíte ve všech prodejnách Baťa v České republice a na Slovensku nebo na e-shopu www.bata.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit