Letošní jaro a léto bude patřit všem odvážným a těm, kdo se nebojí vykročit z davu ve stylovém páru bot, jež nikdo nepřehlédne. V kolekcích Baťa na sezónu jaro/léto 2018, najdete modely v jemných pastelových tónech a také designové kousky s květinovými vzory a výrazným zdobením.

V dámské řadě nechybí ani kousky doplněné zlatými a stříbrnými detaily a kolekce jako City Girl, Let Me Shine nebo Art Sneakers ovládly nejenom ošperkované tenisky, ale i pantofle nebo výrazné boty na vysokých podpatcích. Mezi trendy letošního jara u Bati nechybí výšivky, květiny a lehká extravagance.

Skvělým doplňkem při nejrůznějších dobrodružstvích jsou tenisky z kolekce Rule Breaker, které jsou všechno, jen ne všední. S lehkostí sobě vlastní kombinují cvočky, výšivky, květiny, nášivky, společně s příjemným materiálem a ještě příjemnější cenou.

V pánské obuvi pak už jen názvy kolekcí City Tramp, Chilled Out, Smooth Sailor nenechají nikoho na pochybách, jakým směrem se trendy pro nadcházející sezonu ubírají. Lehké, kvalitní a nadčasové boty v šedých, béžových, modrých či zelených tónech, pohodlná vycházková obuv a vzdušné, odolné a moderní boty. Tomu neodolá žádný muž dnešní doby, který proplouvá životem s lehkostí a sebevědomím. V pánské kolekci nechybí ani oblekové boty z kvalitní italské kůže v nadčasové hnědé a černé variantě.

Dlouhodobou prioritou značky jsou kvalitní materiály, funkční technologie a perfektní zpracování dětské obuvi. Kolekce pro princezny a malé prince obsahují modely pro každý den a volný čas. Kolekce pro jaro/léto 2018 koupíte ve všech prodejnách Baťa v České republice a na Slovensku nebo na e-shopu www.bata.cz.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE