Nákupní galerie Myslbek dlouhodobě podporuje a zároveň vítá atraktivní spolupráce s novými značkami na českém trhu. Již v polovině tohoto roku úspěšně představila první dětský butik francouzské značky Petit Bateau, nyní přichází s tradiční britskou módní značkou Barbour a v následujících týdnech se zákazníci Myslbeku mohou těšit také na nový butik značky ALOve, který strategicky doplní rozmanitost nabízených produktů galerie o obchod se šperky.

 Značka Barbour otevřela svou první a zároveň jedinou prodejnu v České a Slovenské republice v pražské nákupní pasáži. Zákazníci Myslbeku si mohou vybírat ze široké škály kvalitního a nadčasového oblečení, které dozajista potěší obdivovatele nezaměnitelné britské elegance a proslulých povoskovaných bund tzv. waxed jacket, které si zamilovala i britská královská rodina. Aktuální kolekce Barbour se nese ve znamení 120leté tradice značky, přičemž zůstává věrná svým základním hodnotám. Velký důraz je kladen na účelnost, odolnost, funkčnost a detailní vypracování každého produktu. Na své si v Barbouru přijde skutečně každý- páni, dámy, děti i čtyřnozí mazlíčci. Již brzy rozzáří Myslbek také speciální butik se šperky značky ALOve, která je novým brandem známé české společnosti ALO diamonds. Tato stylová prodejna nabídne cenově dostupné klenoty s diamanty, barevnými drahokamy, polodrahokamy, perlami, které budou ručně vyráběny šperkaři v pražském ateliéru ALO diamonds.

Nákupní galerie Myslbek tak kontinuálně strategicky rozšiřuje své portofilo atraktivních značek, které často nenajdete nikde jinde než v této pražské pasáži.


O NÁKUPNÍ GALERII MYSLBEK

Nákupní galerie Myslbek je pasáž mezi Novým a Starým Městem, která spojuje rušnou ulici Na Příkopě s Ovocným trhem. Tato relaxační nákupní zóna nabízí širokou nabídku světových módních značek, kvalitní obuvi, doplňků, ale i příjemné občerstvení v UGOVĚ SALATERII, UMAMI Sushi a Pizze Coloseum. Najdete tu exkluzivní kolekce značek Guess, GANT, Barbour, Michael Kors, T.M.Lewin, H&M, Pepe Jeans, Calvin Klein Underwear a dalších, ale i Intersport, butik s dětskou módou Petit Bateau či šperky ALOve. Galerie je otevřená každý den od 8.30 do 22 hodin a těší se na Vaši návštěvu!

WWW. N G M Y S L B E K .C Z

F A C E B O O K

I N S TA G R A M

#M Y S L B E K

Článek je reklamní sdělení