Nákupní galerie Myslbek dlouhodobě podporuje a zároveň vítá atraktivní spolupráce s novými značkami na českém trhu. Již v polovině tohoto roku úspěšně představila první dětský butik francouzské značky Petit Bateau, nyní přichází s tradiční britskou módní značkou Barbour a v následujících týdnech se zákazníci Myslbeku mohou těšit také na nový butik značky ALOve, který strategicky doplní rozmanitost nabízených produktů galerie o obchod se šperky.

 Značka Barbour otevřela svou první a zároveň jedinou prodejnu v České a Slovenské republice v pražské nákupní pasáži. Zákazníci Myslbeku si mohou vybírat ze široké škály kvalitního a nadčasového oblečení, které dozajista potěší obdivovatele nezaměnitelné britské elegance a proslulých povoskovaných bund tzv. waxed jacket, které si zamilovala i britská královská rodina. Aktuální kolekce Barbour se nese ve znamení 120leté tradice značky, přičemž zůstává věrná svým základním hodnotám. Velký důraz je kladen na účelnost, odolnost, funkčnost a detailní vypracování každého produktu. Na své si v Barbouru přijde skutečně každý- páni, dámy, děti i čtyřnozí mazlíčci. Již brzy rozzáří Myslbek také speciální butik se šperky značky ALOve, která je novým brandem známé české společnosti ALO diamonds. Tato stylová prodejna nabídne cenově dostupné klenoty s diamanty, barevnými drahokamy, polodrahokamy, perlami, které budou ručně vyráběny šperkaři v pražském ateliéru ALO diamonds.

Nákupní galerie Myslbek tak kontinuálně strategicky rozšiřuje své portofilo atraktivních značek, které často nenajdete nikde jinde než v této pražské pasáži.


O NÁKUPNÍ GALERII MYSLBEK

Nákupní galerie Myslbek je pasáž mezi Novým a Starým Městem, která spojuje rušnou ulici Na Příkopě s Ovocným trhem. Tato relaxační nákupní zóna nabízí širokou nabídku světových módních značek, kvalitní obuvi, doplňků, ale i příjemné občerstvení v UGOVĚ SALATERII, UMAMI Sushi a Pizze Coloseum. Najdete tu exkluzivní kolekce značek Guess, GANT, Barbour, Michael Kors, T.M.Lewin, H&M, Pepe Jeans, Calvin Klein Underwear a dalších, ale i Intersport, butik s dětskou módou Petit Bateau či šperky ALOve. Galerie je otevřená každý den od 8.30 do 22 hodin a těší se na Vaši návštěvu!

WWW. N G M Y S L B E K .C Z

F A C E B O O K

I N S TA G R A M

#M Y S L B E K

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit