Tři roky uběhly od Fergova výborného debutu “Trap Lord”. Před dvěma lety nás nasytil svým mixtapem “Ferg Forever”. Tušíte správně, že se chystá něco velkého.

Zatím není vyřknuto konkrétní datum, přesto nás A$AP Ferg ujistil, že v únoru se můžeme těšit na jeho v pořadí druhé studiové album “Always Strive And Prosper”. Deska by měla obsahovat featuringy od jmen, jako je Rick Ross, Chris Brown, Missy Elliott, Schoolboy Q a Ty Dolla $ing, který se mimo jiné objeví 18. 4. v Praze.

a$ap ferg

Zatím si můžete poslechnout Fergovo nový singl “New Level”, kde se se svojí výbornou slokou ukázal Future.

Nový singl nám říká, že se A$AP Ferg posunul zase o krok v před a taktéž nám naznačuje, že je ve výborné formě.

Únor bude patřit Kanye Westovi, Drakeovi a k této dvojici se připisuje A$AP Ferg. Mít takové přesvědčení o svém díle, že se Ferg nebojí vydat album v období, které má patřit již zmiňovanému Westovi a Drakeovi, nám napovídá, že se pravděpodobmě bude jednat o výbornou desku.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit