Nová spolupráce Converse s umělkyní Shaniqwou Jarvis transformuje její jedinečné estetické cítění na ikonické Chucky. Umělčina autenticita a osobní přístup dodávají modelu tu správnou atmosféru její tvorby. S novou kolekcí si teď můžete obout kousek jejího umění.

Kolekce obsahuje limitovaný model Chuck Taylor CX potištěný florálním motivem, který vznikl oříznutím fotografie z tvorby Shaniqwy. Motivem vzdává umělkyně hold svému otci, po kterém zdědila vytříbený vkus a umělecké vlohy.

Kolekce není jen na první pohled hezká, ale je především hlasem ženské umělkyně, který se snaží prosadit v prostředí, kde dominují muži. Její cíl je jednoduchý, a přesto poměrně složitý – být tak skutečná a upřímná, jak to jen jde. Shaniqwa vidí krásu v intimních detailech fotografií, kterými od malička dokumentuje svůj život.

Novinkou na tomto modelu je také pružný svršek pro ještě větší komfort. Inovativní CX pěnová mezipodešev umožní podporu při jakémkoli pohybu.

Limitovaná kolekce Converse x Shaniqwa Jarvis je dostupná exkluzivně ve Footshopu za cenu 3090 CZK.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit