Od dob uvedení modelu Chuck Taylor All Star uběhla pěkná řádka let, během kterých se tyto nesmrtelné klasiky staly synonymem mládí a sebevyjádření. Converse teď přichází s novým designem CX.

V nové podzimní kolekci CX se design dostává na úplně novou úroveň. Inovativní materiály, pružný svršek, který se lehce přizpůsobí každému pohybu a pěnová mezipodešev s technologií CX se potkávají, aby přinesly ten nejlepší zážitek z každodenního nošení.

Unisexová kolekce CX obsahuje modely Chuck Taylor All Star CX ve vysokém i nízkém provedení, které zaujmou jak lehkostí a pružností, tak barevným provedením. Monochromatický model All Star Disrupt CX zas láká svým atypickým 3D zakončením paty a čistým, moderním designem.

Kolekce Converse CX je dostupná v prodejně Converse ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit