S naší toulavou kamerou jsme se vydali do ulic sledovat situaci okolo přijíždějících uprchlíků. Na Hlavním nádraží nás ale potkalo milé překvapení. Nebyli to uprchlíci, ale byli to legendární Nezapomenutelní ze Streamu. Trvalo chvíli a už jsme s nimi natočili rozhovor, který byl stejně tak nečekaný, jako zombie apokalypsa v rádiu Evropa 2.


 Nezapomenutelní | Rozhovor pro CZECHMAG

Patrik s Martinem nám toho na sebe prozradili spoustu, třeba jak se vůbec k natáčení dostali, jak se (ne)připravují na natáčení, dále nám pověděli něco o jejich nejúspěšnějších videích a jejich vlastních pocitech.
Můžeme se také těšit na jejich nový projekt, který se již brzy objeví opět na Streamu. Kluci nás všechny pozvali na Streamfans Party, akci, na které se můžete potkat nejen s Nezapomenutelnými, ale se spoustou dalších tvůrců ze Streamu a můžete se všemi dát řeč, drink nebo si zasoupeřit v beer pongu.


11924205_724022474410741_7173204207984366745_n


Klukům přejeme mnoho dalších úspěchů v budoucích projektech, sledujte jejich tvorbu na Streamu a určitě doražte na zmiňovanou Streamfans Party, na které rozhodně nebudeme chybět ani my!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit