S naší toulavou kamerou jsme se vydali do ulic sledovat situaci okolo přijíždějících uprchlíků. Na Hlavním nádraží nás ale potkalo milé překvapení. Nebyli to uprchlíci, ale byli to legendární Nezapomenutelní ze Streamu. Trvalo chvíli a už jsme s nimi natočili rozhovor, který byl stejně tak nečekaný, jako zombie apokalypsa v rádiu Evropa 2.


 Nezapomenutelní | Rozhovor pro CZECHMAG

Patrik s Martinem nám toho na sebe prozradili spoustu, třeba jak se vůbec k natáčení dostali, jak se (ne)připravují na natáčení, dále nám pověděli něco o jejich nejúspěšnějších videích a jejich vlastních pocitech.
Můžeme se také těšit na jejich nový projekt, který se již brzy objeví opět na Streamu. Kluci nás všechny pozvali na Streamfans Party, akci, na které se můžete potkat nejen s Nezapomenutelnými, ale se spoustou dalších tvůrců ze Streamu a můžete se všemi dát řeč, drink nebo si zasoupeřit v beer pongu.


11924205_724022474410741_7173204207984366745_n


Klukům přejeme mnoho dalších úspěchů v budoucích projektech, sledujte jejich tvorbu na Streamu a určitě doražte na zmiňovanou Streamfans Party, na které rozhodně nebudeme chybět ani my!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE