Dlouho očekávaná minikolekce D. x PAY. ve spolupráci Dalibora Štofana se značkou PAY. Clothing byla již před nedávnem spuštěna a s tím souvisela i release party na lodi Porto Aperol a pop-up show v pražské prodejně Queens, kde jste mohli potkat i samotného YAK.SHU a později i Dalyba.

Celá kolekce se nese v nádechu růžové barvy a obsahuje trička, mikiny a flanelové košile se saténovou podšívkou. Oficiální release se uskutečnil na začátku července v pražské prodejně Queens, kde si zákazníci mohli také koupit boty z kolaborace Splendix x PAY, motokrosový dres, zapalovače nebo snapbacky. Poté následovala release party na náplavce na lodi Porto Aperol, kde nám hrál sám Dalyb, dvorní producent ze skupiny Haha Crew, a po jeho boku Jakub Strach aka NobodyListen. Pokud si tuto akci promeškal určitě máš ještě šanci si věci objednat z oficiálního e-shopu, ale měl by sis pospíšit.

Atmosféra v pop-up shopu a následná párty, která probíhala na vlnách Vltavy, se nesla v příjemné atmosféře, kterou se na video snažila zachytit produkce TOC media & graphic a nutno podotknout, že výsledek je famózní!

release D x PAY. clothing 2015 Prague

Na závěr bych jen klukům z Haha Crew a z PAY. Clothing za celý tým CZECHMAG popřál hodně štěstí v budoucích kolekcích. Pokud máte nějaké zážitky z náplavky, určitě nám je nezapomeňte napsat do komentářů!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?