Dlouho očekávaná minikolekce D. x PAY. ve spolupráci Dalibora Štofana se značkou PAY. Clothing byla již před nedávnem spuštěna a s tím souvisela i release party na lodi Porto Aperol a pop-up show v pražské prodejně Queens, kde jste mohli potkat i samotného YAK.SHU a později i Dalyba.

Celá kolekce se nese v nádechu růžové barvy a obsahuje trička, mikiny a flanelové košile se saténovou podšívkou. Oficiální release se uskutečnil na začátku července v pražské prodejně Queens, kde si zákazníci mohli také koupit boty z kolaborace Splendix x PAY, motokrosový dres, zapalovače nebo snapbacky. Poté následovala release party na náplavce na lodi Porto Aperol, kde nám hrál sám Dalyb, dvorní producent ze skupiny Haha Crew, a po jeho boku Jakub Strach aka NobodyListen. Pokud si tuto akci promeškal určitě máš ještě šanci si věci objednat z oficiálního e-shopu, ale měl by sis pospíšit.

Atmosféra v pop-up shopu a následná párty, která probíhala na vlnách Vltavy, se nesla v příjemné atmosféře, kterou se na video snažila zachytit produkce TOC media & graphic a nutno podotknout, že výsledek je famózní!

release D x PAY. clothing 2015 Prague

Na závěr bych jen klukům z Haha Crew a z PAY. Clothing za celý tým CZECHMAG popřál hodně štěstí v budoucích kolekcích. Pokud máte nějaké zážitky z náplavky, určitě nám je nezapomeňte napsat do komentářů!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit