Všichni milovníci streetwearu a sneakers by nyní měli zbystřit. V Praze se poprvé uskuteční velký bazar oblečení pod názvem STREET FASHION a CZECHMAG zde nebude chybět. Čti dál!

Celá akce se bude konat v sobotu 5. září v 10 hodin v Radlické kulturní sportovně, která je pouhých padesát metrů od stanice metra Anděl. Vstupné bude pouze symbolických padesát korun.
V prostorách sportovny budete i moct narazit na dvě známé české značky, a to My Dear clothing, která nedávno představila svojí novou kolekci ROME, a Under Native pod vedením mladého Adama Doubravy, se kterým jsme nedávno dělali krátký rozhovor, který si můžete přečíst zde.
Určitě se také můžete těšit na nějakou tu soutěž, která se nejspíš ponese v duchu basketbalu, protože pořadatelé Lukáš Svoboda a Patrik Černý na facebookové stránce prozradili, že po návštěvnících budou chtít, aby se naučili “skákat jako jumpman”.

Teď se konečně dostávám k tomu hlavnímu. Na této akci bude taky náš stánek CZECHMAG, kde si kromě nakupování oblečení budete moct popovídat s redaktory nebo si třeba koupit placku. Také od nás dostanete nafukovací balónek a pokud budete chtít, můžete nám i nějaké vaše streatwearové věci darovat, a tak nás podpořit v další tvorbě článků. Pokud nemáte kde věci prodat a rádi byste si i něco vydělali, po domluvě s námi můžete své věci prodat a dostat za to domluvenou část ze zisku.

Každý, kdo se aspoň trochu zajímá o streetwear oblečení a tenisky, by si určitě neměl tuto akci nechat ujít. Pokud se Vám doma válí nějaké nepotřebné kusy oblečení nebo páry tenisek, určitě je přineste s sebou a třeba se Vám je podaří prodat za slušnou cenu.
Kdo by si chtěl na místě otevřít svůj vlastní stánek, zřejmě už má smůlu, protože všechna místa už jsou zřejmě zabraná. Takže pokud máte oblečení, boty či nějaké doplňky a nemáte místo, kde je prodat, určitě se stavte u našeho stánku!

Vše nasvědčuje tomu, že oblečení tam bude habaděj a každý si určitě přijde na to svoje. Určitě Vás tam všechny rádi uvidíme a rádi si s Vámi pokecáme!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit