Individualita je jednou ze základních charakteristik každého hrdiny. To, že se nebojí vystoupit z davu, mu umožňuje dosahovat nevídaných výkonů a obdivu. Pro nás je takovým hrdinou například basketbalista Kobe Bryant a jeho neuvěřitelný poslední zápas, nebo LeBron James a jeho konečně vyhraný šampionát. Ale i my si zasloužíme vyjít z davu.

Unlimited pride 

Poznej svou zemi díky designu, který byl inspirován barvami více než 30 státních vlajek. Kolekce „Unlimited pack“ obsahuje celkem 16 modelů, který vychází z basketbalových i běžeckých siluet, jako Nike LeBron Soldier X, Nike Air Presto, Nike Kyrie 2, Nike Free Run Flyknit či Jordan Superfly 5. Kromě národních barev si můžete botu upravit i díky personalizovaným NikeiD prvkům a na botu si tak přidat vaše jméno, nebo znak vaší rodné země. Unlimited Pride je již nyní dostupný na nikeid.com.

Pink_Volt_Lock_Up_HR_60000

Unlimited color

Neomezené možnosti máte i v případě výběru barevného provedení. Inspirujte se vibrujícími barvami těch nejrychlejších atletů. Na tenisky si můžete přidat i osobní vzkaz v podobě vaší přezdívky, mantry, osobního rekordu nebo názvu oblíbeného týmu.

Metal_Lock_Up_All_Metal_HR_59998

Unlimited glory

Přetvořte ikonické siluety nejúspěšnějších Nike modelů – Nike Air Max 1, Nike Air Max 90, Nike Air Force 1 High, Nike Air Force 1 Mid, Nike Air Force 1 Low – díky metalickým barvám v odstínu zlaté, stříbrné a červené. Přidejte NikeiD prvky jako je text, národní vlajka apod. a vytvořte si váš vlastní, jedinečný design

Unlimited Colour a Unlimited Glory budou k dostání již od 5. srpna.

nikeid.com.