Individualita je jednou ze základních charakteristik každého hrdiny. To, že se nebojí vystoupit z davu, mu umožňuje dosahovat nevídaných výkonů a obdivu. Pro nás je takovým hrdinou například basketbalista Kobe Bryant a jeho neuvěřitelný poslední zápas, nebo LeBron James a jeho konečně vyhraný šampionát. Ale i my si zasloužíme vyjít z davu.

Unlimited pride 

Poznej svou zemi díky designu, který byl inspirován barvami více než 30 státních vlajek. Kolekce „Unlimited pack“ obsahuje celkem 16 modelů, který vychází z basketbalových i běžeckých siluet, jako Nike LeBron Soldier X, Nike Air Presto, Nike Kyrie 2, Nike Free Run Flyknit či Jordan Superfly 5. Kromě národních barev si můžete botu upravit i díky personalizovaným NikeiD prvkům a na botu si tak přidat vaše jméno, nebo znak vaší rodné země. Unlimited Pride je již nyní dostupný na nikeid.com.

Pink_Volt_Lock_Up_HR_60000

Unlimited color

Neomezené možnosti máte i v případě výběru barevného provedení. Inspirujte se vibrujícími barvami těch nejrychlejších atletů. Na tenisky si můžete přidat i osobní vzkaz v podobě vaší přezdívky, mantry, osobního rekordu nebo názvu oblíbeného týmu.

Metal_Lock_Up_All_Metal_HR_59998

Unlimited glory

Přetvořte ikonické siluety nejúspěšnějších Nike modelů – Nike Air Max 1, Nike Air Max 90, Nike Air Force 1 High, Nike Air Force 1 Mid, Nike Air Force 1 Low – díky metalickým barvám v odstínu zlaté, stříbrné a červené. Přidejte NikeiD prvky jako je text, národní vlajka apod. a vytvořte si váš vlastní, jedinečný design

Unlimited Colour a Unlimited Glory budou k dostání již od 5. srpna.

nikeid.com.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit