I v roce 2016 je JBC 4X Revelations zpět! Můžete se těšit na slunečné počasí, ostré souboje loket na loket o postupová místa, přebudovanou trať atraktivnější pro divácké oko a bezpečnější pro jezdce, nemilosrdnou kamenitou sekci nebo wallride, který v roce 2013 vstoupil do dějin „fourcrossovým předjetím století“ Michala Marošiho.

Ani letos nebudou diváci, i jezdci, ochuzeni o bohatý kulturní program. Ten tradičně odstartuje již ve čtvrtek 14. července slavnostním zahájením v jabloneckém amfiteátru, následovat bude páteční kvalifikace a warm up party. Třešinkou na dortu se pak stane v sobotu 16. července samotný závod JBC 4X Revelations, po kterém následuje oblíbená afterparty na dvou stages, kde Jägermeister poteče proudem, a kde se představí nejen DJové, ale i živé kapely. Novinkou je stage Red Bull Tour Bus, na které vystoupí Blind Definition, James Cole, Backfist, Criminal Collection, Cocotte Minute a The Snuff. To, a mnohem více, Vás čeká pouze na JBC 4X Revelations, divoké bikové události, která nemá ve světě obdoby!

Dokáže si Tomáš Slavík, stavitel tratě a trojnásobný vítěz JBC 4X Revelations, obhájit svůj hattrick, a udržet tak šňůru vítězství? Jaké novinky na trati si organizátoři přichystali tentokrát? Pokoříme loňskou rekordní účast? Chcete znát odpověď? Přijďte se 16. července 2016 podívat na JBC 4X Revelations do JBC bikeparku na Dobré Vodě v Jablonci nad Nisou a uvidíte sami.

Kořeny JBC 4X Revelations sahají do roku 2013, kdy se v JBC bikeparku v areálu Dobrá Voda odjel historicky první závod světového poháru ve fourcrossu na území České republiky. Již první ročník absolutně předčil očekávání organizátorů, a to nejen účastí závodníků, ale také účastí diváckou. Na první úspěch navázal neméně úspěšný rok 2014, kdy v JBC bikeparku fandilo více než 10tis diváků, a navodili tak atmosféru, kterou fourcrossoví jezdci považují za tu nejlepší na světě. Nezklamali ani v roce 2015, monstrózní závod, rozvášněné publikum a masivní afterparty.

JBC 4X Revelations - Barbora Berdychová3

Pokud náhodou po třech úspěšných ročnících JBC 4X Revelations tápete, co je fourcross, máme pro vás přiblížení. Jistě máme všichni v paměti neskutečné olympijské vítězství Evy Samkové ve snowboardcrossu. Fourcross přináší stejné napětí, velké akce a souboje loket na loket, pouze jezdci nesedlají snowboard, ale dolů z kopce se obrovskou rychlostí vrhají na kolech.

Pátek 15. 7. 2016: trénink + kvalifikace + warm up party
10:00 – 11:00 – tisková konference Hotel Rehavital
14:00 – 16:00 – finální registrace
15:30 – 17:45 – oficiální trénink
18:00 – 20:30 – kvalifikace JBC 4X Revelations 2016
21:00 – 02:00 – warm up party
Red Bull Tour Bus: Blind Definition, James Cole, Backfist

Budvar stage: DJ Nzym, DJ ILLYA, DJ CYPER

Sobota 16. 7. 2016: tréninky + hlavní závod + oficiální afterparty
15:00 – 16:30 – oficiální trénink
16:30 – 17:00 – podpisovky
17:00 – 17:45 – zahajovací ceremoniál Revelations stage
18:00 – 20:30 – JBC 4X Revelations 2016 hlavní závod
20:30 – 21:00 – vyhlášení vítězů Revelations stage
21:00 –  ??:??  – Masters of Dirt afterparty powered by Jagermeister
Red Bull Tour Bus: Criminal Collection, Cocotte Minute, The Snuff
Budvar stage: DJ Mosaken, Ill Skillz, Georg Fechter, Fuel Girls

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit